Art212 beş heykel sanatçısının eserlerinin yer aldığı Arayış adlı karma heykel sergisi’ni sanatseverlerin ilgisine sunuyor.Altı yıldır atölye çalışmalarını farklı akademik disiplinlere sanat tarihi eğitimini de katarak sürdüren Esin Çakır, Esra Ceylan, Mehtap Kurbanzade, Müge Atabek ve Özlem Başer Arayış adlı heykel sergisinde eserlerini sanatseverlerin beğenisine sunuyorlar.

Sanatçılar yolculukları sırasında arayış adına yapmış oldukları sorgulama evrelerini heykellerine yansıtarak çağdaş bir çözüme ulaşmışlar, Miro, Degas, Maillol, Matisse ve Picasso yorumlamalarıyla yola çıkarak arayışlarını özgün bir noktaya ulaştırmışlardır.

18-28 Mart 2015 tarihleri arasında, Galeri ART 212’de gerçekleşecek olan Arayış Sergisi 10 gün boyunca Pazartesi-Cumartesi 09:30-18:30 arasında ziyarete açık olacaktır.

İlgilerinize sunarız.

Heykel Sergisi Sergi
Art212, Nişantaşı Map

İstanbul'da Sanat Editoryal Takımı; Güzel sanatlar, edebiyat, müzik ve tiyatro öğrenimi görmüş dört kişiden oluşan bir ekiptir. İstanbul'da Sanat içeriğinin düzenlenmesinde etkindirler. İçeriğie alınacak etkinlik, makale, söyleşi ve yazının danışma kurulu onaylı takipçisi ve karar vericisidirler.

Editor

Comments are closed.