8 Mart günü dördüncüsü yapılacak olan Takas Pazarı’nda siz de sergi açabilirsiniz.Toplanın Metalciler Bi’şey Deniycez!!!

Sloganıyla duyurulan Takas Pazarının dördüncüsünde, takas ve satış için standlar açılacak, distrolar, fanzinler, yayınevleri, metalshoplar, arşivciler kuracakları standlar ile arşivlerinizi coşturacak: Yerli guruplar, demo, ep, split, plak, kaset, cd basımı için firmalar ile birebir görüşebilecek.

Distro firmaları bir daha bulamayacağınız albümleri ve demoları bu akşama özel çoğaltacak ve takasa/satışa açacaklar, t-shirt, patch gibi giyim ve aksesuarlar satışa/takasa çıkacak.

Yapılacak organizasyonda sergi alanları kısıtlı olduğundan, sergi alanı açmak isteyenler, takaspazar@gmail.com adresine sergi içeriği ile ilgili mesaj atabilirler. Kendi ürünlerini getiren müzisyen dostlara torpil geçilecek elbet, ama önceden başvuru şartı aranıyor.

Organizasyonunu Mustafa Aypolat ve Semih Şimşek‘in yaptığı, Bir Metalcinin Günlüğü ve Rock Medya‘nın desteklediği, afiş tasarımını Raffi Etyemez‘in hazırladığı, logosunu Ömer Çetin‘in kotardığı 4.Takas Pazarı’nda pazara özel hazırlanan Fanzin’in ikinci sayısı da satışta olacak.

Kaçırmayın.

Buluşmalar
bar Rasputin Live, Beyoğlu Map

İstanbul'da Sanat Editoryal Takımı; Güzel sanatlar, edebiyat, müzik ve tiyatro öğrenimi görmüş dört kişiden oluşan bir ekiptir. İstanbul'da Sanat içeriğinin düzenlenmesinde etkindirler. İçeriğie alınacak etkinlik, makale, söyleşi ve yazının danışma kurulu onaylı takipçisi ve karar vericisidirler.

Editor

Comments are closed.