Art Maya Gallery, Ertuğrul Ateş ve Emel Vardar resim ve heykel Sergisi eşliğinde Şaşkınbakkal’da açılıyorKuruculuğunu Betül Usta’nın yaptığı Art Maya Gallery, bir semt galerisi niteliği taşıyor. Dönemsel sergiler ve sanatsal etkinliklerle özellikle Anadolu Yakası’nda oturan sanatseverleri ağırlayacak olan galeri, düzenleyeceği aktivitelerle Kadıköy’de kültür ve sanatın gelişmesine katkıda bulunmayı hedefliyor.

Davetlisiniz

11 Nisan 2015 tarihinde Ertuğrul Ateş ve Emel Vardar ikili sergisi ile sanat hayatına başlayacak olan Art Maya, Anadolu Yakası’nda sanatsal ivmeyi yükseğe taşımayı hedefliyor. Süreli sergiler ve sanatsal etkinliklikler aracılığıyla sanatın ve hayatın bütün renklerinin paylaşılacağı galerinin açılışına tüm sanatseverler davetlidir.

Ertuğrul Ateş & Emel Vardar resim ve heykel sergisi açılışı ve kokteyli 11 Nisan 2015 saat 14:00-19:00 arasında.
Tüm sanatseverler davatlidir hatırlatmasıyla.

from to
Görsel Sanat Haberleri Sergi
Art Maya Gallery, Şaşkınbakkal Map

İstanbul'da Sanat Editoryal Takımı; Güzel sanatlar, edebiyat, müzik ve tiyatro öğrenimi görmüş dört kişiden oluşan bir ekiptir. İstanbul'da Sanat içeriğinin düzenlenmesinde etkindirler. İçeriğie alınacak etkinlik, makale, söyleşi ve yazının danışma kurulu onaylı takipçisi ve karar vericisidirler.

Editor

Comments are closed.