Melodik zarafetiyle dikkat çeken sanatçı Asa, son albümü Bed of Stone ile 7 Mayıs’ta İş Sanat‘ta sahne alıyor.
Fırtınalı, mutlu ve çılgın…

Bunlar Asa‘yı tanımlayan kelimelerden sadece birkaçı…

Bu sezon dünya müziği kuşağının mayıs ayındaki konuğu olan Asa, son on yılda dünya müziği sahnesinde ortaya çıkan en heyecan uyandıran sanatçılardan biri…

Kusursuz bir sese ve duygusal yönden özgün bir yoruma sahip sanatçı, yazdığı şarkılarda melankoli, rüya, düşünce ve yansımalar gibi hepimizin hayatına dair konularla ilgili pek çok şey anlatıyor.

Yaşamı şarkılarının bir parçası olduğu kadar şarkıları da yaşamının bir parçası olan Asa, Prix Constantin ödüllü ilk albümünü 2007 yılında çıkardı. Sonra çıkardığı üç albümü ve 100 konseri kapsayan 2 yıllık konser turnesiyle genç bir sanatçının hayallerinin süsleyen bir kariyere sahip oldu. Özellikle melodik zarafetiyle dikkat çeken sanatçı, 2014 çıkışlı son albümü Bed of Stone ile sanatının ve duygularının tamamen kontrolünde olduğunu bir kez daha ortaya koyarken dinleyenleri de yine kendi duygu dünyasında renkli bir yolculuğa çıkarıyor.

Asa
07 Mayıs 2015, 20:00 (İş Sanat Kültür Merkezi, Levent)
Biletlerinizi Bağlantımızı takip ederek Biletix üzerinden temin edebilirsiniz.

Caz MÜZİK
İş Sanat Kültür Merkezi, Levent Map

İstanbul'da Sanat Editoryal Takımı; Güzel sanatlar, edebiyat, müzik ve tiyatro öğrenimi görmüş dört kişiden oluşan bir ekiptir. İstanbul'da Sanat içeriğinin düzenlenmesinde etkindirler. İçeriğie alınacak etkinlik, makale, söyleşi ve yazının danışma kurulu onaylı takipçisi ve karar vericisidirler.

Editor

Comments are closed.