İş Oyuncuları Tiyatro Topluluğu, ilk kez sahneye koydukları Bahar Noktası ile İş Sanat Kültür Merkezi‘nde perdelerini açıyor.

İş Oyuncuları, Bahar Noktası


Geçtiğimiz sezon İş Sanat’ta sahneledikleri On İkinci Gece ile büyük beğeni kazanan İş Oyuncuları, yine bir Shakespeare komedisiyle seyircisinin karşısına çıkıyor. William Shakespeare’in Bir Yaz Gecesi Rüyası adlı komedisinin uyarlaması olan Bahar Noktası, Can Yücel’in kendine özgü diliyle yeniden kaleme alarak tiyatroya kazandırdığı dinamik ve coşkulu bir oyun. Oyunun yönetmenliğini yine Abdullah Cabaluz üstlenirken, sahnede İş Bankası ve İştirak çalışanlarından oluşan İş Oyuncuları’na profesyonel oyuncular da destek veriyor.

Shakespeare’in insan doğası ile hayli haşır neşir olduğu, ebedi görünen duyguları kısacık bir düş süresinde tersyüz ettiği bu benzersiz oyun bu kez İş Oyuncuları’nın yorumuyla hayat bulacak.

Oyundan elde edilen gelir TEGV’e bağışlanacaktır.

Bahar Noktası
13 Haziran 2015 20:00 İş Sanat Kültür Merkezi, İstanbul

Bilet almak için tıklayınız!

Manşet TİYATRO Yeni Oyunlar
İş Sanat Kültür Merkezi, İstanbul Map

İstanbul'da Sanat Editoryal Takımı; Güzel sanatlar, edebiyat, müzik ve tiyatro öğrenimi görmüş dört kişiden oluşan bir ekiptir. İstanbul'da Sanat içeriğinin düzenlenmesinde etkindirler. İçeriğie alınacak etkinlik, makale, söyleşi ve yazının danışma kurulu onaylı takipçisi ve karar vericisidirler.

Editor

Comments are closed.