7.8 Güzel

Salon Programı

Share this on WhatsApp Sainte Pulchérie Lisesi, Tiyatro Salonu Sahne Pulchérie‘yi, Türk Tiyatrosu’nun farklı örneklerini Fransızca altyazı desteğiyle Türk ve Fransız izleyicilerine açıyor. Sahne Pulchérie, Türk Tiyatrosu’ndan derlediği seçkileri haftasonları İstanbul seyircisinin ilgisine sunarak, İstanbul’da yaşayan frankofonları, Türk Tiyatrosu ile tanıştırabilmeyi hedefliyor. ahne Pulchérie’de 17-18 Ocak, tarihlerinde Semaver Kumpanya’nın Metot adlı oyunu, 25 Ocak – 8 Şubat tarihlerinde ise Tiyatroadam’ın Arturo Ui’nin Önlenebilir Tırmanışı Fransızca alt yazı ile sergilenecek. 360 Kişilik modern bir gösteri-tiyatro salonu olan Sahne Pulchérie, Türk Tiyatrosunun özenli yapımlarını önümüzdeki aylarda ağırlamaya devam edecek. Ocak – Şubat Sahne Programı: 17 – 18 Ocak, 20.30 – Semaver Kumpanya: Metot 25 Ocak – 8 Şubat, 20:30 – Tiyatroadam: Arturo Ui’nin Önlenebilir Tırmanışı 14-15 Şubat, 20:30 – Semaver Kumpanya: Metot Nerede: Sahne Pulchérie, Sainte Pulchérie Fransız Lisesi, Çukurluçeşme Sk. No.7 Parmakkapı Beyoğlu Web: Sahne Pulchérie  

7.8 Güzel

more
 • Salonlar

  8.5
 • Tiyatro

  8
 • Manşet

  8
 • Yakında

  7
 • Güncel

  7.5

Sainte Pulchérie Lisesi, Tiyatro Salonu Sahne Pulchérie'yi, Türk Tiyatrosu'nun farklı örneklerini Fransızca altyazı desteğiyle Türk ve Fransız izleyicilerine açıyor.

Sahne Pulchérie, Türk Tiyatrosu'ndan derlediği seçkileri haftasonları İstanbul seyircisinin ilgisine sunarak, İstanbul'da yaşayan frankofonları, Türk Tiyatrosu ile tanıştırabilmeyi hedefliyor.

Sahne Pulchérie'de 17-18 Ocak, tarihlerinde Semaver Kumpanya'nın Metot adlı oyunu, 25 Ocak - 8 Şubat tarihlerinde ise Tiyatroadam'ın Arturo Ui'nin Önlenebilir Tırmanışı Fransızca alt yazı ile sergilenecek.

360 Kişilik modern bir gösteri-tiyatro salonu olan Sahne Pulchérie, Türk Tiyatrosunun özenli yapımlarını önümüzdeki aylarda ağırlamaya devam edecek.

 

 

7.8

Sainte Pulchérie Lisesi, Tiyatro Salonu Sahne Pulchérie‘yi, Türk Tiyatrosu’nun farklı örneklerini Fransızca altyazı desteğiyle Türk ve Fransız izleyicilerine açıyor.


Sahne Pulchérie, Türk Tiyatrosu’ndan derlediği seçkileri haftasonları İstanbul seyircisinin ilgisine sunarak, İstanbul’da yaşayan frankofonları, Türk Tiyatrosu ile tanıştırabilmeyi hedefliyor.Sahne Pulchérie’de 17-18 Ocak, tarihlerinde Semaver Kumpanya’nın Metot adlı oyunu, 25 Ocak – 8 Şubat tarihlerinde ise Tiyatroadam’ın Arturo Ui’nin Önlenebilir Tırmanışı Fransızca alt yazı ile sergilenecek.

360 Kişilik modern bir gösteri-tiyatro salonu olan Sahne Pulchérie, Türk Tiyatrosunun özenli yapımlarını önümüzdeki aylarda ağırlamaya devam edecek.

Ocak – Şubat Sahne Programı:

17 – 18 Ocak, 20.30 – Semaver Kumpanya: Metot
25 Ocak – 8 Şubat, 20:30 – Tiyatroadam: Arturo Ui’nin Önlenebilir Tırmanışı
14-15 Şubat, 20:30 – Semaver Kumpanya: Metot

Nerede: Sahne Pulchérie, Sainte Pulchérie Fransız Lisesi, Çukurluçeşme Sk. No.7 Parmakkapı Beyoğlu

Web: Sahne Pulchérie

 

İstanbul'da Sanat Editoryal Takımı; Güzel sanatlar, edebiyat, müzik ve tiyatro öğrenimi görmüş dört kişiden oluşan bir ekiptir. İstanbul'da Sanat içeriğinin düzenlenmesinde etkindirler. İçeriğie alınacak etkinlik, makale, söyleşi ve yazının danışma kurulu onaylı takipçisi ve karar vericisidirler.

Editor

Comments are closed.