Bitiyatro Bisahne’de konservatuvar ve üniversitelerin tiyatro bölümleri giriş sınavlarına hazırlananlar için yeni bir oyunculuk atölyesi programı başlıyor. Nilay Erdönmez ve Sefa Tantoğlu tarafından verilecek eğitimlere atölye süresince Bitiyatro’nun deneyimli oyuncu kadrosu da katkıda bulunacak.

Ses-konuşma eğitimi, oyunculuk-tirad hazırlama ağırlıklı eğitim programında tiyatro tarihi dersleri de yapılacaktır. Üniversitelere göre değişebilen sınav içeriklerine göre öğrencilerin bireysel olarak en iyi şekilde hazırlanmasını sağlayacak kişiye özel çalışma programları ile eğitim verilecektir.

9 Mayıs Cumartesi günü başlayacak olan atölyede dersler Cumartesi ve Pazar günleri 12:00 – 15:00 saatleri arasındadır. Haziranın üçüncü haftasından itibaren ders saatleri arttırılacaktır, sınav tarihlerine göre programda değişiklik yapılabilir. Atölye çalışmasının bitiş tarihi okulların sınav takvimine göre belirlenecek olup dersler Bisahne’de yapılacaktır. Yaklaşık olarak 14 hafta sürecek programın toplam ücreti 2000 TL‘dir.

Sınavlara Bitiyatro ile hazırlanmak isterseniz aşağıdaki formu doldurarak bitiyatrobisahne@yahoo.com veya info@bitiyatro.com adreslerine gönderebilirsiniz.

BitiyatroBisahne Konservatuvara Hazırlık Oyunculuk Atölyesi Başvuru Formu

Adınız, Soyadınız…………………………………………………….
Doğum tarihiniz……………………………………………………..

Öğrenci iseniz okulunuz……………………………………………………………………………………………………………
Mezun iseniz okulunuz…………………………………………………………………………………………………………….
Oyunculuk üzerine eğitim aldınız mı?………………………………………………………………………………………..

Tercih önceliğine göre başvuruda bulunmak istediğiniz üniversiteler
………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
…………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Telefon numaranız………………………………………………….
eposta adresiniz……………………………………………………..

BitiyatroBisahne İletişim Bilgileri
Adres: Kumbaracı Yokuşu, Camcı Fevzi Sokak, 34/A, Beyoğlu
Telefon: 0 212 244 02 47 – 0 532 262 49 29

Atölyeler TİYATRO
Bitiyatro Bisahne, Beyoğlu Map

İstanbul'da Sanat Editoryal Takımı; Güzel sanatlar, edebiyat, müzik ve tiyatro öğrenimi görmüş dört kişiden oluşan bir ekiptir. İstanbul'da Sanat içeriğinin düzenlenmesinde etkindirler. İçeriğie alınacak etkinlik, makale, söyleşi ve yazının danışma kurulu onaylı takipçisi ve karar vericisidirler.

Editor

Comments are closed.