İstanbul Büyük Şehir Belediyesi, kendisine bağlı CRR Konser salonunda Ekim ayında verilmesi planlanan tüm konserleri iptal ettiğini duyurdu.

Ekim ayı boyunca yapılacak olan: CRR Senfoni Orkestrası, CRR Caz Orkestrası, Opera Twins, Melike Aysun Gültekin, Marianne Faithfull, Philippe Bernold, Patrick Gallois ve London Mozart Players, Elias String Quartet, Monica Molina, Diane Schuur, Alina Ibragimova, Esperanza Spalding, Erdal Akkaya & Berlin Senfoni Oda Orkestrası, Ana Moura Konserleri iptal edilen konserlerden.

İptal için yapılan açıklama “Sanatseverlerin Dikkatine” başlığında şöyle duyuruldu:

Cemal Reşit Rey Konser Salonu Ekim Ayı Etkinlikleri, son dönemde ülkemizin içinde bulunduğu hassas durumlar nedeniyle gerçekleştirilemeyecektir.
Ayrıntılı bilgi ileri bir tarihte duyurulucaktır.

Bugüne kadar açıklanan konser etkinlikleri için bilet almış olan izleyicilerimiz CRR Konser Salonu gişesi ya da Biletix gişelerine başvurarak, bilet geri iade işlemlerini yapabilirler.

Saygılarımızla,

Yazar değil de bir anlatıcı olduğuna inanıyor. Sıradan bir sanatsever, İzmir düşkünü ancak İstanbul rahatsızı. İzmir'de Sanat ve İstanbul'da Sanat Kurucu ekibinden. Danışman ve bilgisayar programcısı. İyi bir okuyucu, güzel yazı sevdalısı. Muhtelif edebiyat düzlemlerindeki paydalardan bir tanesi.

Mert Ataol

Comments are closed.