Kemanın Dahi Çocuğu hayranlarını büyüledi…

Yapı Kredi’nin ana sponsorluğunda IEG Live ve Piu Müzik’in düzenlediği “Good Music In Town” konserleri kapsamında dünyaca ünlü keman virtüözü David Garrett, Türkiye’deki ilk konserini vermek üzere İstanbul’a geldi. Haliç Kongre Merkezi’nde harikalar yaratan genç yetenek, konser sonrası hayranlarıyla buluşarak imza dağıttı.
Günümüzün, yaşayan en önemli keman virtüözlerinden David Garrett, Yapı Kredi ana sponsorluğunda, IEG Live ve Piu Müzik işbirliğiyle Türkiye’de ilk kez konser verdi.

Berna Laçin David Garrett Resitalinde

Berna Laçin David Garrett Resitalinde

Haliç Kongre Merkezi’nde hayranlarıyla buluşan ünlü sanatçı, dünya çapında ses getiren özgün kemanıyla İstanbullu müzik severleri büyüledi. Kemanıyla yeniden hayat verdiği ezgilerle dinleyiciyi bambaşka bir dünyaya götüren Garrett, İstanbul sahnesinde seyircisine Johannes Brahms’ın Thuner Sonate, Andante Tranquill ve Regenliedsonate gibi klasiklerinin de yer aldığı doyumsuz bir keman resitali sundu. Konserde Garrett’e, piyanosuyla Julien Quentin eşlik etti. Konser sonrası ise, ilk kez bir araya geldiği hayranlarına imza verdi.

Burak Kut David Garrett Resitalinde

Burak Kut David Garrett Resitalinde


Berna Laçin, Burak Kut gibi çok sayıda ünlünün de izlediği muhteşem resital yazı karşılamaya hazırlanan istanbul’a benzersiz bir keyif gecesi sundu.

İstanbul'da Sanat Editoryal Takımı; Güzel sanatlar, edebiyat, müzik ve tiyatro öğrenimi görmüş dört kişiden oluşan bir ekiptir. İstanbul'da Sanat içeriğinin düzenlenmesinde etkindirler. İçeriğie alınacak etkinlik, makale, söyleşi ve yazının danışma kurulu onaylı takipçisi ve karar vericisidirler.

Editor

Comments are closed.