Terzi yamağı, aktivist, hayvan hakları savunucusu ve akademisyen Barbaros Şansal, Tiyatro Tatavla’yı desteklemeye devam ediyor.Daha önce Diva rolünde Eraslan Sağlam’ı giydiren Şansal, Tatavla Sahne’de periyodik aralıklarla seyircisiyle buluşacak.

Kendi kişisel tarihinden yola çıkarak oluşturduğu, üniversitelerde binlerce öğrenci ile buluşan Donun Kuru Gideceksin şimdi yerleşik bir sahnede; Tatavla Sahne’de oynanacak!

Tiyatro Tatavla veYamak Strategy’nin ortak yapımı olan Donun Kuru Gideceksin‘de Barbaros Şansal, renklerin sosyal hayattaki psikolojik, sosyolojik ve politik algısından yola çıkarak, doğru bildiğimiz yanlışları usta bir terzi yamağı olarak ters yüz ediyor.

Oyunu izlemenin koşulu ise, tiyatroya gelirken ihtiyaç sahiplerine verilmek üzere, ambalajı açılmamış iç çamaşırı ile hazır bulunmak.

Donun Kuru Gideceksin

Bilet Almak İçin Tıklayınız

TİYATRO Yeni Oyunlar
Tatavla Sahne Map

İstanbul'da Sanat Editoryal Takımı; Güzel sanatlar, edebiyat, müzik ve tiyatro öğrenimi görmüş dört kişiden oluşan bir ekiptir. İstanbul'da Sanat içeriğinin düzenlenmesinde etkindirler. İçeriğie alınacak etkinlik, makale, söyleşi ve yazının danışma kurulu onaylı takipçisi ve karar vericisidirler.

Editor

Comments are closed.