İki Çağdaş Sanatçı, Mehmet Sakızcı ve Payyu ‘Düet’ adını verdikleri sergileriyle izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyorlar.

Duet Sergi Davetiyesi İçin Tıklayarak Büyük Halini İndiriniz.

Duet Sergi Davetiyesi İçin Tıklayarak Büyük Halini İndiriniz.


Beşiktaş Belediyesi’ne ait Ortaköy Sanat Galerisi‘nde 10-20 Eylül 2015 tarihleri arasında gerçekleşecek olan serginin konsepti, sanatçıların kendi içsel duygulanımlarını dışavurdukları yaratıcı üretimlerinin yanı sıra, Sakızcı‘nın model olarak Payyu’nun yüzünü kullandığı çalışmaları da kapsayacak…

Sergi organizasyonu ile basın ve medya tanıtımını Meral Bostancı Sanat Yönetimi şirketinin üstlendiği sergiye ait detayları ve sergi bildirimlerini, bu sergiye özel hazırlanmış olan www.sakizcipayyu.com sitesinden takip edebilirsiniz.

Açılış ve kokteylinin 10 Eylül 2015 Perşembe günü, saat 18:00-21:00 arasında yapılacağı Mehmet SAKIZCI ve PAYYU Düet’ine tüm sanatseverler davetlidir.

Click to view in English

Two Contemporary Artists, Mehmet Sakızcı and Payyu, are preparing for their exhibition entitled ‘Duet’. It will be held in Ortakoy Art Gallery, which is a property of Besiktas Municipality, between September 10 and September 20, 2015.

The exhibition will include both creative works which reflect the artists’ inner worlds and the pieces in which Sakızcı used Payyu’s face as the model. The organization and publicity of the exhibition are run by Meral Bostanci Art Management.
You can see the details of the exhibition and receive notifications on www.sakizcipayyu.com which was specifically created for this event. The opening and cocktail will be in Ortakoy Cultural Center (Dereboyu St. No: 12) on September 10, 2015 Thursday from 6pm to 9pm

We invite all art-lovers to the ‘Duet‘ by Mehmet Sakizci and Payyu.

 

from to
Sergi
Ortaköy Kültür Merkezi, Beşiktaş Map

İstanbul'da Sanat Editoryal Takımı; Güzel sanatlar, edebiyat, müzik ve tiyatro öğrenimi görmüş dört kişiden oluşan bir ekiptir. İstanbul'da Sanat içeriğinin düzenlenmesinde etkindirler. İçeriğie alınacak etkinlik, makale, söyleşi ve yazının danışma kurulu onaylı takipçisi ve karar vericisidirler.

Editor

Comments are closed.