Hepimiz unutulmaz bir tatil düşlüyoruz. Peki hayalimizdeki tatili gerçekten yapabiliyor muyuz? Cevabınız hayır ise henüz Gruppal.com ile tanışmadınız demektir. Birbirinden ekonomik, eğlenceli ve trend rotalar için tatil paketleri olan firma, self servis tatil ile tanışmanızı sağlıyor.

Türkiye‘de tatil anlayışına yeni bir soluk getiren Gruppal tur şirketi, hayalini kurduğunuz tüm tatil alternatiflerini bir tık ötenizde sunuyor. Sadece online platformlardan hizmet alabileceğiniz Gruppal, bu özelliğiyle de Türkiye‘nin lider online tatil markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Seyahat ile ilgili birçok tur fırsatı ve ekonomik paketler sunan firma, konusunda uzman ve profesyonel tatil uzmanlarıyla da gezgincilerin her sorusunu yanıtlıyor.

Hayalini kurduğunuz her yere bir tur var

En ekonomik yurtiçi ve yurtdışı turu tatil paketlerini takipçileriyle paylaşan Gruppal.com sayfalarında aradığınız her tatil paketini bulabilirsiniz. Yurtdışı turlarından yurtiçi gezilerine, cruise gemi yolculuklarından nehir turlarına, kültür ve balayı turlarından kayak turlarına kadar sayısız seçenek bulunuyor. Yılbaşı, sömestre, bayram gibi özel günlerde de indirimli turların ve birbirinden farklı rotaların olduğu Gruppal.com‘da bütün tatil hayalleriniz gerçek oluyor. Özellikle İtalya turları, İspanya turu seçenekleri ya da Paris gibi Avrupa’nın en popüler rotalarına çok iyi fiyatlarla gidebilirsiniz.

Neden Gruppal.com’u tercih edeceksiniz?

Son yıllarda birçok insanın akın ettiği en popüler tatil yerlerine uygun tur fiyatlarıyla gidebilmenin yanı sıra Gruppal.com üzerinden satın aldığınız her tatil alışverişinde hediye puan kazanıyor ve bir sonraki tatil alışverişlerinizde bu puanlarınızı dilediğiniz gibi harcayabiliyorsunuz. Gitmek istediğiniz yeri en farklı seçenekleriyle bulabiliyor ve alabiliyorsunuz. Gruppal.com‘da beğendiğiniz tatili en iyi fiyatlar ve kredi kartına 9 taksit ödeme imkanıyla alabilirsiniz. Tüm bunların yanında, müşteri memnuniyeti, güvenlik ve destek hizmetlerinden de en üst kalitede yararlanabilirsiniz.

Gruppal.com

% 100 güvenli alışveriş yapmanın tadını çıkarın

Gruppal.com sitesinden kredi kartı ile yaptığını her alışveriş sonrası, kredi kartı bilgileriniz SSL ile şifrelenip güvenli bir şekilde bankalara aktarılmaktadır. Aynı zamanda Gruppal sunucularında kesinlikle tutulmamaktadır. Gruppal‘da verilen tüm ürün ve hizmetler Gruppal uzman yetkilileri tarafından kontrol ediliyor ve kalite standartlarına uygun olmalarına çok özen gösteriliyor.

İstanbul'da Sanat Editoryal Takımı; Güzel sanatlar, edebiyat, müzik ve tiyatro öğrenimi görmüş dört kişiden oluşan bir ekiptir. İstanbul'da Sanat içeriğinin düzenlenmesinde etkindirler. İçeriğie alınacak etkinlik, makale, söyleşi ve yazının danışma kurulu onaylı takipçisi ve karar vericisidirler.

Editor

Comments are closed.