Sektörün en prestijli ödülü Ace of M.İ.C.E. Ödülleri‘nde 2014’ün En İyi Özel Festival‘i seçilen Ekşi Fest, 30 Mayıs’ta beşinci kez Life Park‘ta!

Ekşi Fest, LifeParkta

Ekşi Fest, LifeParkta
Kutsal Bilgi Kaynağı Ekşi Sözlük‘ün Kutsal Eğlence Kaynağı Ekşi Fest, dünyanın en eğlenceli müzisyenleriyle bu yıl daha canlı ve daha heyecanlı geliyor.

Festivalin en büyük sürprizi:
Türk müzik tarihinin en önemli isimlerinden Selda Bağcan ve İsrailli surf rock gubu Boom Pam‘in bir araya gelerek Selda Bağcan‘ın klasikleşmiş parçalarını orkestrayla tekrar canlandırdıkları projeleri Selda & Boom Pam Türkiye‘de ilk kez Ekşi Fest sahnesinde olacak.

Ekşi Fest‘in bu yılki ana sahnesinde, Yüzüklerin Efendisi‘nin Frodo’su Elijah Wood ve grubu Wooden Wisdom (Elijah Wood + Turquoise Wisdom), DJ Fitz, Grup Ses Beats; enerjileriyle iş çıkışı bile hepinizi oynatabilecek kapasiteye sahip hiperaktif grup Che Sudaka, Fransız reggae grubu Dub Inc., büyük bir şenliği küçük bir sahneye sığdıran La Rue Ketanou, Beyrut‘un blues/rock grubu The Wanton Bishops, protest müziğin en sevilen gruplarından Bandista uzun ve muhteşem canlı performansların sempatik sanatçısı Carmen Souza sahne alacak.

Alternatif sahnede ise Tribali, Cem Başak, Burcu Tatlıses, Cemiyette Pişiyorum, Ars Longa, Road Side Picnic, 90 BPM Ekşi Fest dinleyicisiyle buluşacak.

Gün boyu süren müzikle birlikte oyunlar, yarışmalar, sosyal medya ve doğa aktiviteleri ile renkli, eğlenceli, alışılmışın dışında bir festival deneyimi yaşatan Ekşi Fest, aynı zamanda farklı görüşten birçok katılımcı ve sivil toplum kuruluşunun bir arada eğlenebildiği nadir etkinliklerden biri…

Festival, farklı görüşten birçok Sivil Toplum Kuruluşu‘nun koşulsuz yer bulabildiği ve katılımcıların görüşlerini dile getirip, eğlenceyle fikirlerini özdeşleştirebildiği en özgür festivallerden biri olma özelliği taşıyor.

Ekşi Fest 2015 katılımcılara unutulmaz bir eğlence sözü veriyor.

30 Mayıs Cumartesi günü, alışılmışın dışında bir festival Life Park‘ta olacak! Kimselere söz vermeyin!

Ekşi Fest 2015
30 Mayıs 2015 13:00 Life Park, İstanbul

Bilet almak için tıklayınız!

Festival Pop-Rock
Life Park, İstanbul Map

İstanbul'da Sanat Editoryal Takımı; Güzel sanatlar, edebiyat, müzik ve tiyatro öğrenimi görmüş dört kişiden oluşan bir ekiptir. İstanbul'da Sanat içeriğinin düzenlenmesinde etkindirler. İçeriğie alınacak etkinlik, makale, söyleşi ve yazının danışma kurulu onaylı takipçisi ve karar vericisidirler.

Editor

Comments are closed.