9 Güzel

Etkinlik Özeti

Share this on WhatsApp İstanbul’da Sanat’ın “40 Gün 40 Kitap” Etkinliğinde 14 Aralık günü;  müzik eleştirmeni, yazar, radyo programcısı, dj, arşivci, müzik koleksiyoncusu ve Türk pop tarihinin güçlü hafızası Naim Dilmener bizlerle olacak ve 14 aralık gününün kitabını seçip armağan edecek. Lütfen size armağan etmemizi istediğiniz bir kitabı; yazarı, yayınevi ve varsa çevirmenini tam ve eksiksiz olarak bu yazının altına: Adınızı, soyadınızı, eposta adresinizi ve blogger, Facebook ya da Twitter bağlantınızı MUTLAKA ekleyiniz. Etkinliğimiz ile ilgili sorularınızı Twitter ve Facebook üzerinden #40gün40kitap hashtag’i altında veya Facebook üzerinde bulunan 40 Gün 40 Kitap etkinliği arayüzünden sorabilirsiniz. Güzel bir gününüz olsun, İstanbul’da Sanat Ekibi. Önemli Bağlantılar: 40 Gün 40 Kitap Etkinlik İçeriği , Facebook Hash Tag, Twitter Hash tag Mesaj: Benim gözümde “En Güzel Cumartesi” etkinliğimize katılan tüm izleyicilerimiz kazandı. Bir izleyicimize istediği kitabı armağan ediyorum.  Ancak, diğer tüm katılımcılar adına da, 40 Gün 40 Kitap etkinliğinde ben de aşağıdaki altı (6) kitabı “Taşkıran Mustafa Özer Orta Okulu” na armağan ederek yerimi alıyor ve bu güzel organizasyon için İstanbul’da Sanat Ekibine teşekkür ediyorum….

9 Güzel

more
 • Manşet

  9
 • Günün Önerisi

  9
 • 40 Gün 40 Kitap

  9
 • Müzik

  9

İstanbul'da Sanat'ın "40 Gün 40 Kitap" Etkinliğinde 14 Aralık günü;  müzik eleştirmeni, yazar, radyo programcısı, dj, arşivci, müzik koleksiyoncusu ve Türk pop tarihinin güçlü hafızası Naim Dilmener bizlerle olacak ve 14 aralık gününün kitabını seçip armağan edecek.

9

İstanbul’da Sanat’ın “40 Gün 40 Kitap” Etkinliğinde 14 Aralık günü;  müzik eleştirmeni, yazar, radyo programcısı, dj, arşivci, müzik koleksiyoncusu ve Türk pop tarihinin güçlü hafızası Naim Dilmener bizlerle olacak ve 14 aralık gününün kitabını seçip armağan edecek.

Lütfen size armağan etmemizi istediğiniz bir kitabı; yazarı, yayınevi ve varsa çevirmenini tam ve eksiksiz olarak bu yazının altına: Adınızı, soyadınızı, eposta adresinizi ve blogger, Facebook ya da Twitter bağlantınızı MUTLAKA ekleyiniz.

Etkinliğimiz ile ilgili sorularınızı Twitter ve Facebook üzerinden #40gün40kitap hashtag’i altında veya Facebook üzerinde bulunan 40 Gün 40 Kitap etkinliği arayüzünden sorabilirsiniz.

Güzel bir gününüz olsun,

İstanbul’da Sanat Ekibi.

Önemli Bağlantılar: 40 Gün 40 Kitap Etkinlik İçeriği , Facebook Hash Tag, Twitter Hash tag

Mesaj:

Benim gözümde “En Güzel Cumartesi” etkinliğimize katılan tüm izleyicilerimiz kazandı. Bir izleyicimize istediği kitabı armağan ediyorum.  Ancak, diğer tüm katılımcılar adına da, 40 Gün 40 Kitap etkinliğinde ben de aşağıdaki altı (6) kitabı “Taşkıran Mustafa Özer Orta Okulu” na armağan ederek yerimi alıyor ve bu güzel organizasyon için İstanbul’da Sanat Ekibine teşekkür ediyorum.

       Naim Dilmener

 

E_E_Poe14 Aralık 2013 Cumartesi günü “40 Gün 40 Kitap” armağan ediyoruz etkinliğimiz Sn. Naim Dilmener’in seçimiyle şu şekilde sonuçlanmıştır.

Günün Kitabı: Bütün Hikayeleri – Tek Cilt
Yazarı: Edgar Allan Poe
Yayınevi: İthaki
Çevirmeni: Dost Körpe

Bu kitabı Özge Yörük’e armağan ediyoruz. Kendilerinin iletisim@istanbuldasanat.org adresimize kargo ve iletişim bilgilerini yollamalarını rica ederiz.

Etkinliğimizin bitimine on yedi (17) gün ve 17 kitap kalmıştır.

Saygılarımızla.

 

 

Yazar değil de bir anlatıcı olduğuna inanıyor. Sıradan bir sanatsever, İzmir düşkünü ancak İstanbul rahatsızı. İzmir'de Sanat ve İstanbul'da Sanat Kurucu ekibinden. Danışman ve bilgisayar programcısı. İyi bir okuyucu, güzel yazı sevdalısı. Muhtelif edebiyat düzlemlerindeki paydalardan bir tanesi.

Mert Ataol

Comments are closed.