“En Güzel Pazartesi” Etkinliğimize katılarak İstanbul’da Sanat’tan birer kitap ve Tiyatro Sis’ten “Ölüm Diyalogları” adlı oyunlarının Çarşamba günü sahnesine iki kişilik birer davetiye kazanan izleyicilerimiz; Tiyatro Si’s kurucu ve oyuncusu, “Ölüm Diyalogları”  yazarı sn Sibel Yıldırım Özer  tarafından belirlenmiştir.

Mesaj: Harika bir etkinlik ve bunun bir parçası olmak beni heyecanlandırıyor. Kitap seçimlerinin hepsi birbirinden güzel. Kararsızlık… Ancak İstanbul dışından katılan dostlarımıza bir kitap daha versek…  Heyecan… Heyecan.. Ve seçimlerim:

İki kişilik davetiyemiz ve “Kinyas ve Kayra” adlı Hakan Günday eserini Büşra Berkson‘a

İki kişilik davetiyemiz ve “İstanbul Bir Masaldı” adlı Mario Levi eserini Aslıhan Abay‘a

İstanbul dışından katılan ve kitap olmadan olmaz diyen izleyicilerinizden;  “Şiir Nasıl Okunur” adlı Terry Eagleton eserini Meltem Arca’ya Armağan ediyorum.

Tüm katılımcılarınıza güzel seçkileri ve etkinliğimize katılımları için teşekkürler.

Sibel Yıldırım Özer

 

Tiyatro Sis’in “Ölüm Diyalogları” oyunu 11 Aralık 2013, 20:30’da Maya Sahnesinde (Maya Cüneyt Türel Sahnesi, İstiklal cad. Halep pasajı. Kat 2 Beyoğlu)

Etkinlik Bağlantısı: En Güzel Pazartesi
Oyun hakkında ilgili bağlantılar:  Ölüm Diyalogları

Yazar değil de bir anlatıcı olduğuna inanıyor. Sıradan bir sanatsever, İzmir düşkünü ancak İstanbul rahatsızı. İzmir'de Sanat ve İstanbul'da Sanat Kurucu ekibinden. Danışman ve bilgisayar programcısı. İyi bir okuyucu, güzel yazı sevdalısı. Muhtelif edebiyat düzlemlerindeki paydalardan bir tanesi.

Mert Ataol

Comments are closed.