Usta müzisyenler Fatih Erkoç ve Kerem Görsev, Cazın Büyüsü’nü İç Anadolu’ya taşıyor.
 
Geçtiğimiz yıllarda Kerem Görsev Trio ile birlikte hazırladıkları canlı performans caz CD/DVD’si ile büyük beğeni toplayan ekip,  unutulmaz caz parçalarını eşsiz yorumlarıyla cazseverlere sunmaya devam ediyor.
 
Geçen seneki harika konserlerin tadı damağımızda kalmış; tüm müzisyenlerin derin müzik bilgisi ve büyüleyen sahne performansı hepimizin kalbini kazanmıştı.  Konserlerinde seyirciyle olan esprili iletişim de büyük keyif vermişti.
 
Müziğin iki önemli ismi birçok caz standardının yer aldığı konserlerinde müzikseverlere unutulmaz anlar yaşatıyorlar. Cazın önemli isimleri Fatih Erkoç ve piyanist Kerem Görsev, performasları ile her konserde ayakta alkışlanıyorlar.
Fatih Erkoç caz müziği ile caz severlerin kulakların pasını silerken, Kerem Görsev piyanosu ile müziğe renk katıyor. Kontrbasta Kağan Yıldız, davulda ise Ferit Odman var.
 
Sanatseverlerin merakla izlediği Fatih ErkoçKerem Görsev Trio konserlerini duyurmaya devam edeceğiz.
 
Ankara ve Kayseri’de gerçekleşecek bu harika konserleri Caz Dostlarımız kaçırmasın.
 

 
6 Nisan 2015, 20:30 (MEB Şura Salonu, Ankara)
7 Nisan 2015, 20:30 (Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Merkezi , Kayseri)
Bilet almak için tıklayınız!
 

Caz Manşet MÜZİK
MEB Şura Salonu, Ankara Map

İstanbul'da Sanat Editoryal Takımı; Güzel sanatlar, edebiyat, müzik ve tiyatro öğrenimi görmüş dört kişiden oluşan bir ekiptir. İstanbul'da Sanat içeriğinin düzenlenmesinde etkindirler. İçeriğie alınacak etkinlik, makale, söyleşi ve yazının danışma kurulu onaylı takipçisi ve karar vericisidirler.

Editor

Comments are closed.