Sevilen aşk şarkılarının başarılı yorumcusu Feridun Düzağaç, Kadıköy Sahne’de şarkılarını seslendiriyor.İlk kez Mersin’de bir grubun solisti olarak şarkı söylemeye başlayan Feridun Düzağaç, kendi müziklerini üretmeye 1988’de üniversiteden dört arkadaşıyla birlikte kurduğu ‘Tını’ grubuyla başladı. 1990’lı yıllardan beri melankolik şarkı sözleriyle dikkatleri üzerine çeken Düzağaç, 2009 Kral Tv Video Müzik Ödülleri’nde Beni Bırakma şarkısına çektiği klip ile Yılın Klibi ödülüne layık görüldü.

Feridun Düzağaç, müziğin yanı sıra televizyon ve sinema filmlerinde de rol aldı. 2005 yapımı “Gece 11.45”, 2007 yapımı 2 Süper Film Birden ve 2008 yapımı Aşk Tutulması isimli sinema filmleri ile Derman ve Binbir Gece dizilerinde kamera önüne geçti.

Feridun Düzağaç
Dj set: Murat Meriç
24 Nisan 2015 21:00 (Kadıköysahne)

Kapı açılışı saat 21:00′ dedir. Biletlerinizi Bağlantımızı takip ederek biletix’ten temin edebilirsiniz.

MÜZİK Pop-Alternatif
Kadıköysahne, Kadıköy Map

İstanbul'da Sanat Editoryal Takımı; Güzel sanatlar, edebiyat, müzik ve tiyatro öğrenimi görmüş dört kişiden oluşan bir ekiptir. İstanbul'da Sanat içeriğinin düzenlenmesinde etkindirler. İçeriğie alınacak etkinlik, makale, söyleşi ve yazının danışma kurulu onaylı takipçisi ve karar vericisidirler.

Editor

Comments are closed.