Galeri FE Bahar Karması sergisi zengin sanatçı kadrosu ile 30 Nisan – 20 Mayıs tarihleri arasında Galeri FE‘de izleyiciyle buluşuyor.Abit Güner, Adnan Turani, Ali Candaş, Avni Arbaş, Bayram Gümüş, Bedri Rahmi Eyüboğlu, Burhan Doğançay, Burhan Yıldırım, Devrim Erbil, Dilek Işıksel, Emin Koç, Fikret Otyam, Hayati Misman, İsmail Acar, Komet, Mert Ege Köse, Mustafa Ayaz, Mustafa Pilevneli, Muzaffer Akyol, Nejad Devrim, Serap Atala, Süleyman Saim Tekcan, Tuba Önder Demircioğlu, Türkan Sılay Rador gibi zengin sanatçı kadrosu ile 20 Mayıs‘a kadar devam edecek olan ve Modern Türk Sanatı‘ndan geniş bir yelpazeyi içeren bu sergide, üslupsal çeşitliliğin yanı sıra, sanat tarihinde yaşanan değişim ve dönüşümü izlemek mümkün olacak.

Serginin bir diğer yönü ise, heykel, seramik ve resim gibi sanatın farklı kollarını bir arada sunan bakış açısının altını çizmek…

from to
Plastik Sanatlar Sergi
Galeri FE Map

İstanbul'da Sanat Editoryal Takımı; Güzel sanatlar, edebiyat, müzik ve tiyatro öğrenimi görmüş dört kişiden oluşan bir ekiptir. İstanbul'da Sanat içeriğinin düzenlenmesinde etkindirler. İçeriğie alınacak etkinlik, makale, söyleşi ve yazının danışma kurulu onaylı takipçisi ve karar vericisidirler.

Editor

Comments are closed.