Fantazya ve Bilimkurgu Sanatları Derneği’nin (FABİSAD) Giovanni Scognamillo onuruna her sene gerçekleştirdiği Gio Ödülleri 2015’te “Roman”, “Yayımlanmamış Öykü”, “Yayımlanmamış İllüstrasyon” ve “Çizgi Roman” dallarında düzenlenecek.“Yayımlanmamış Öykü” ve “Yayımlanmamış İllüstrasyon” dalları için son başvuru tarihi: 31 Mayıs 2015. Yazar ve çizerlerin eserlerini bu tarihe kadar gioodulleri@fabisad.com adresine göndermeleri gerekiyor.

“Yayımlanmamış Öykü” ve “Yayımlanmamış İllüstrasyon” kategorilerinde herhangi bir tema sınırlaması yoktur. Ortaya çıkan eserlerin fantastik, bilimkurgu ya da korku türlerine dahil olmaları yeterlidir.

“Roman” ve “Çizgi Roman” kategorilerinde finale kalan adaylar yayımlanmış eserler üzerinden Fabisad ön jürisinin ve jürinin yaptığı değerlendirme sonrasında belli olacaktır.

GİO Ödülleri bu sene Ekim ayında bir törenle sahiplerini bulacak. Törenle ve ödüllerle ilgili detaylar en kısa zamanda duyurulacaktır. Hayal gücü, GİO adaylarıyla birlikte olsun!

from to
Yarışma

İstanbul'da Sanat Editoryal Takımı; Güzel sanatlar, edebiyat, müzik ve tiyatro öğrenimi görmüş dört kişiden oluşan bir ekiptir. İstanbul'da Sanat içeriğinin düzenlenmesinde etkindirler. İçeriğie alınacak etkinlik, makale, söyleşi ve yazının danışma kurulu onaylı takipçisi ve karar vericisidirler.

Editor

Comments are closed.