7.5 Kaçırmayın!

Haber Özeti

Share this on WhatsApp İlhan Erşahin’s İstanbul Sessions, 7 Aralık’ta yeniden Babylon sahnesinde! İlhan Erşahin, İstanbul Sessions projesiyle, İstanbul’un eklektik ruhunu kendi tarzında tercüme ederken caz, rock, ve dans müziğinin öğelerini bir araya getiriyor. İlhan Erşahin’nin İstanbul Sessions projesi 2006 yılından bu yana Avrupa’nın en prestijli festivallerinden, Brezilya’ya, İstanbul’daki en büyük festivallerden, New York Summer Stage’e kadar pek çok önemli sahne de yer aldı. 2009’da usta Fransız trompetçi Erik Truffaz’ın konuk olduğu ilk albümlerini yayınlayan İlhan Erşahin ve ekibi, son olarak ikinci albümleri Night Rider 2012’de yayınlandı. Dinlemeden Gelmeyin: Night Ride, Black Sea Kaçırmayın! Çünkü: Hiç şüphesiz İlhan Erşahin’s İstanbul Sessions, İstanbul’un ruhunu yansıtan en iyi projelerden biri. İlhan Erşahin, İlhan Erşahin’s İstanbul Sessions Tarih: 07 Aralık 2013, 22:00 Yer: Babylon Biletler: Biletix

7.5 Kaçırmayın!

more
  • Alternatif-Pop Müziği

    7.5

[caption id="attachment_2005" align="alignleft" width="200"]İlhan Erşahin’s İlhan Erşahin’s İstanbul Sessions[/caption]

İlhan Erşahin’s İstanbul Sessions, 7 Aralık'ta yeniden Babylon sahnesinde!
İlhan Erşahin, İlhan Erşahin’s İstanbul Sessions
Tarih: 07 Aralık 2013, 22:00
Yer: Babylon
Biletler: Biletix

7.5

İlhan Erşahin’s İstanbul Sessions, 7 Aralık’ta yeniden Babylon sahnesinde!


İlhan Erşahin, İstanbul Sessions projesiyle, İstanbul’un eklektik ruhunu kendi tarzında tercüme ederken caz, rock, ve dans müziğinin öğelerini bir araya getiriyor. İlhan Erşahin’nin İstanbul Sessions projesi 2006 yılından bu yana Avrupa’nın en prestijli festivallerinden, Brezilya’ya, İstanbul’daki en büyük festivallerden, New York Summer Stage’e kadar pek çok önemli sahne de yer aldı. 2009’da usta Fransız trompetçi Erik Truffaz’ın konuk olduğu ilk albümlerini yayınlayan İlhan Erşahin ve ekibi, son olarak ikinci albümleri Night Rider 2012’de yayınlandı.

Dinlemeden Gelmeyin: Night Ride, Black Sea
Kaçırmayın! Çünkü: Hiç şüphesiz İlhan Erşahin’s İstanbul Sessions, İstanbul’un ruhunu yansıtan en iyi projelerden biri.

İlhan Erşahin, İlhan Erşahin’s İstanbul Sessions
Tarih: 07 Aralık 2013, 22:00
Yer: Babylon
Biletler: Biletix

Sanat tarihçi, editör, kedisever, okur, (arada yazar da : ), dinler, iyi araştırma yapar, daha çok görsel hafızasıyla çalışır. İstanbul'da Sanat'ta; 'Editör'... Bir süredir inzivadan bildiriyor, kimse nerede olduğunu bilmiyor.

Mine Özyurt

Comments are closed.