İstanbul’da Sanat’tan Merhaba’lar,

“40 Gün 40 Kitap” Etkinliğimiz kapsamında 13 Aralık’ın armağan edilecek kitabını bu başlıkta seçiyoruz.

Lütfen size armağan etmemizi istediğiniz bir kitabı; yazarı, yayınevi ve varsa çevirmenini tam ve eksiksiz olarak bu yazının altına: Adınızı ve soyadınızı, eposta adresinizi ve blogger, Facebook ya da Twitter bağlantınızı MUTLAKA ekleyiniz.

Etkinliğimiz ile ilgili sorularınızı Twitter ve Facebook üzerinden #40gün40kitap hashtag’i altında veya Facebook üzerinde bulunan 40 Gün 40 Kitap etkinliği arayüzünden sorabilirsiniz.

Tercihlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz.

Önemli Bağlantılar: 40 Gün 40 Kitap Etkinlik İçeriği , Facebook Hash Tag, Twitter Hash tag

 

mobyDick13 Aralık 2013 Perşembe günü “40 Gün 40 Kitap” armağan ediyoruz etkinliğimiz şu şekilde sonuçlanmıştır.

Günün Kitabı: Moby Dick
Yazarı: Herman Melville
Yayınevi: Yapı Kredi Yayınları / KÂZIM TAŞKENT KLASİK YAPITLAR
Çevirmeni: S.Eyuboğlu, Mina Urgan

Bu kitabı Sema Çavdar’a armağan ediyoruz. Kendilerinin iletisim@istanbuldasanat.org adresimize kargo ve iletişim bilgilerini yollamalarını rica ederiz.

Etkinliğimizin bitimine, on sekiz (18) gün ve 18 kitap kalmıştır.

14 Aralık Gününün armağan edilecek kitabını müzik eleştirmeni, yazar, radyo programcısı, dj, arşivci, müzik koleksiyoncusu ve Türk pop tarihinin güçlü hafızası Naim Dilmener seçip armağan edecek.

“En güzel Cumartesi”nde buluşalım.

Saygılarımızla.

Yazar değil de bir anlatıcı olduğuna inanıyor. Sıradan bir sanatsever, İzmir düşkünü ancak İstanbul rahatsızı. İzmir'de Sanat ve İstanbul'da Sanat Kurucu ekibinden. Danışman ve bilgisayar programcısı. İyi bir okuyucu, güzel yazı sevdalısı. Muhtelif edebiyat düzlemlerindeki paydalardan bir tanesi.

Mert Ataol

Comments are closed.