Jehan Barbur, Eylül ayında çıkardığı 4. albümü “Sizler Hiç Yokken” ile sahnede…Daha önce bünyesinde yer aldığı pek çok projeyle adından söz ettiren Jehan Barbur, prodüktörlüğünü üstlendiği kendi söz ve bestelerinden oluşan şarkıların yer aldığı ve önemli müzisyenlerle birlikte çalıştığı ilk albümü Uyanı, 2009 Şubat ayında yayınladı.

2010 Yılında Sarp Maden ile ortak bir bestesi dışında, tüm şarkıların söz ve müziğinin kendisine ait olduğu ve prodüktörlüğünü kendi üstlendiği ikinci albümü Hayat’ı dinleyicileriyle buluşturan, kendi neslinin ve kendi tarzının temsilcisi olarak özel bir hayran kitlesi yaratan sanatçının, son ve üçüncü stüdyo albümü Sarı yine Ada Müzik etiketiyle geçtiğimiz yıl raflarda yerini aldı.

Kendi albümleri dışında tiyatro ve dizi müzikleri için yaptığı bestelerle de öne çıkan Jehan Barbur, hikaye güdümlü masalsı şarkıları ile çağdaş kadın ozan geleneğini günümüzde de sürdürmeye devam ediyor.

Sanatçı Hakkında Ayrıntılar için

Jehan Barbur
24 Nisan 2015 20:30 KKM Gönül Ülkü ve Gazanfer Özcan Sahnesi, İstanbul
Online Bilet almak için tıklayınız!
30 Nisan 2015 22:00 KadıköySahne, İstanbul
Online Bilet almak için tıklayınız!

MÜZİK Pop-Alternatif
KKM Gönül Ülkü ve Gazanfer Özcan Sahnesi, İstanbul Map

İstanbul'da Sanat Editoryal Takımı; Güzel sanatlar, edebiyat, müzik ve tiyatro öğrenimi görmüş dört kişiden oluşan bir ekiptir. İstanbul'da Sanat içeriğinin düzenlenmesinde etkindirler. İçeriğie alınacak etkinlik, makale, söyleşi ve yazının danışma kurulu onaylı takipçisi ve karar vericisidirler.

Editor

Comments are closed.