Victoria’s Secret defilesinde sahneye çıkan Ariana Grande ve Nicki Minaj‘ın eşlik ettiği yeni hit’i ‘Bang Bang’le müzik listelerini alt üst etmeye devam eden yeni pop idolü Jessie J, Türkiye‘ye geliyor.

Bang Bang, “obody’s Perfect, Price Tag gibi hit parçalarıyla tüm dünyayı kasıp kavuran ve Türkiye ’de de geniş hayran kitlesi edinen yeni pop idolü Jessie J’in, 3 Temmuz Cuma akşamı Küçükçiftlik Park’ta gerçekleşmesi planlanan Konseri sanatçının sağlık sorunları nedeniyle ertelenmişti.  Ertelenen İstanbul konserinin 11 Eylül Cuma akşamı Volkswagen Arena’da gerçekleştirileceği ve ertelenen konser için alınan biletler 11 Eylül’deki konserde de aynı kategorilerilerde geçerli olacak açıklandı.

R&B, pop ile hip hop sound’larını bitmek bilmeyen enerjisiyle birleştiren ve şarkıları kadar tarzıyla da çok konuşulan şarkıcı, Do it Like a Dude, Domino, Price Tag ile dünya müzik listelerine hızlı giriş yapmıştı. Son olarak 2014’ün sonunda çıkardığı Sweet Talker albümünde Ariana Grande ve Nicki Minaj’ın eşlik ettiği yeni hit’i Bang Bang ile müzik listelerini alt üst etmeye devam ediyor. MTV Müzik Ödülleri’nde üç şarkıcının birlikte müthiş bir şovla sahneye koydukları şarkıyı Ariana Grande, dünyanın en iddialı şovu olarak kabul edilen Victoria’s Secret Defilesi’nde tek başına seslendirdi.

Milyonlarca albüm satışı ve kazandığı ödüllerle müzik dünyasının en çok takip edilen starları arasına giren Jessie J, renkli sahne şovu ve şarkılarıyla hayranlarına eğlence dolu çılgın bir şov vadediyor.

Jessie J
11 Eylül 2015, 19:00 Volkswagen Arena

 

MÜZİK Pop-Alternatif
Volkswagen Arena Map

İstanbul'da Sanat Editoryal Takımı; Güzel sanatlar, edebiyat, müzik ve tiyatro öğrenimi görmüş dört kişiden oluşan bir ekiptir. İstanbul'da Sanat içeriğinin düzenlenmesinde etkindirler. İçeriğie alınacak etkinlik, makale, söyleşi ve yazının danışma kurulu onaylı takipçisi ve karar vericisidirler.

Editor

Comments are closed.