Joakim Benon ve Elin Kastlander’in indie pop projesi JJ, Tonight presents etkinlikleri kapsamında 29 Ocak gecesi Türkiye’de ilk kez Babylon’da!İsveçli ikilinin Göteborg’da tohumlarını attığı grup JJ, 2009’dan bu yana dört single ve üç stüdyo albümü yayımladı. İngiliz indie pop grubu The xx ile çıktıkları uluslararası turneyle Avrupa’dan sonra Birleşik Devletler’de de geniş kitlelerle buluşan grup İsveç’in dünyaya sunduğu önemli isimlerin başında geliyor.

İlk albümlerinden bu yana Sincerely Yours plak şirketiyle müzik kariyerine devam eden JJ, 2011 yazında Amerikalı R&B yıldızı Ne Yo ile “We Can’t Stop” adlı şarkıya imza atarken, “My Life” adlı parçaları dünyaca ünlü video oyunu Battlefield 3’ün fragman müziği olarak kullanıldı.

Son olarak geçtiğimiz aylarda V’yi yayımlayan JJ, Türkiye’deki müzikseverler ile ilk defa buluşmaya hazırlanıyor.

JJ
29 Ocak 2015 21:30
Babylon, İstanbul
Biletler: http://www.biletix.com/etkinlik/SBA02/TURKIYE/tr

MÜZİK Pop-Alternatif

İstanbul'da Sanat Editoryal Takımı; Güzel sanatlar, edebiyat, müzik ve tiyatro öğrenimi görmüş dört kişiden oluşan bir ekiptir. İstanbul'da Sanat içeriğinin düzenlenmesinde etkindirler. İçeriğie alınacak etkinlik, makale, söyleşi ve yazının danışma kurulu onaylı takipçisi ve karar vericisidirler.

Editor

Comments are closed.