Bu program temel oyunculuk çalışmalarını içerir. Derslerde kameraönü uygulamalar, doğaçlama, senaryo, senaryo dramaturjisi, karakter analizi, karakter oyunculuğunda yapılan hazırlıklar ve inşa etme süreci, performans ve performatif beden çalışmaları, türlere ve çekim tekniklerine göre oyunculuk yaklaşımları, montaj, ezber tekniği, hikaye anlatıcılığı, diksiyon gibi konularda bilgi ve deneyim sahibi olacaklar. Ayrıca auditionlara hazırlık konusunda çalışmalar yapılacak ve hazırlandıkları rolü almaya çok daha yakın olacaklardır.

Ayrıca kurumun daimi üyesi olarak birçok etkinliğinin de yaratıcısı ve katılımcısı olabilirsiniz. Katılımcılar eğitim süresince çekilen çalışmalar ve filmleri tanıtım olarak yapım ve ajanslara sunabilirler. Atölyeye katılan oyunculara atölye bittikten sonra da oyuncu koçluğu hizmeti verilerek ilerleyişi de takip edilecektir.

Bu eğitimi tamamlayıp başarı gösteren oyuncularla eğitim sonunda film projesi üretilecek olan yeni bir ileri oyunculuk atölyesi de yapılacaktır.

Eğitmen: Ersin Erçin
Son Başvuru: 15 Ekim 2015
Adres: Mecidiyeköy Merkez Mah. Selahattin Pınar Cad. Dilek Pasajı Deep Academy
Telefon: 0 212 853 70 83 / 0532 244 45 37 / 0 535 388 24 84

İstanbul'da Sanat Editoryal Takımı; Güzel sanatlar, edebiyat, müzik ve tiyatro öğrenimi görmüş dört kişiden oluşan bir ekiptir. İstanbul'da Sanat içeriğinin düzenlenmesinde etkindirler. İçeriğie alınacak etkinlik, makale, söyleşi ve yazının danışma kurulu onaylı takipçisi ve karar vericisidirler.

Editor

Comments are closed.