Korhan Futacı’dan İstanbul‘un kaosu ve deliliğinin müzikal hikayesi, 6 Haziran‘da Beyoğlu Hayal Kahvesi‘nde sizlerle buluşacak.Korhan Futacı, Tamburada‘nın Fantastik albümündeki söz, besteleri ve saksafon performansı ile tanındı, Dandadadan‘ın Sen Bana Birini Android albümü ile dinleyici kitlesini genişletti.

Berlin, Antwerp, İstanbul, Akbank, Alanya ve Afyon Caz Festivalleri‘nde sahne alan sanatçı; İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya‘nın önemli konser mekanlarında sayısız performansa imza attı. Pek çok uluslararası sanatçıyla aynı sahneyi paylaştı.

Tüm söz ve bestelerin kendisine ait olduğu ilk albümü 2010’da yayımlandı. İkinci albüm Pavurya ise 2012 yılında dinleyicilerle buluştu. Futacı ve Kara Orkestra, organik bağlarla birbirine kenetlenmiş zengin bir orkestral doku yaratırken yüksek bilinçli bir makine gibi çalışıyor. Konserlerinde ise izleyicilerine alemler ötesi deneyimler yaşatıyorlar.

Korhan Futacı – Kara Orketsra
06 Haziran 2015 22:00 Beyoğlu Hayal Kahvesi, İstanbul

Bilet almak için tıklayınız!

MÜZİK Pop-Alternatif
Hayal Kahvesi, Beyoğlu Map

İstanbul'da Sanat Editoryal Takımı; Güzel sanatlar, edebiyat, müzik ve tiyatro öğrenimi görmüş dört kişiden oluşan bir ekiptir. İstanbul'da Sanat içeriğinin düzenlenmesinde etkindirler. İçeriğie alınacak etkinlik, makale, söyleşi ve yazının danışma kurulu onaylı takipçisi ve karar vericisidirler.

Editor

Comments are closed.