Dünyanın en çok satan kitaplarından, Antoine de Saint-Exupery‘nin Küçük Prens‘inden yola çıkarak Ali Poyrazğolu‘nun yazdığı müzikli oyun, sizler için sahnede… Ali Poyrazoğlu hem büyüklere hem küçüklere, yüreğin gözüyle görmenin kapılarını aralıyor.
Küçük Prens Bana Dedi Ki

Ali Poyrazoğlu; çocukluğuna, en mutlu olduğu zamanlara geri gitmeye çalışan yazarın üç önemli cümlesinden yola çıkarak kurguladı oyunu…

“Ancak yüreğinin gözüyle bakarsan görebilirsin.”
“Aşk iki insanın sürekli birbirine bakması değil birlikte aynı geleceğe bakmalarıdır.”
“Sevdiğine zaman ayırmak onu senin için biricik, kılar. Herkesin bir sevgilisi bir gülü vardır; önemli olan güldür… Herkes gülünden, çocuğundan, sevgilisinden, karısından, kocasından sorumludur.”

Küçük Prens Bana Dedi Ki‘de başını Ali Poyrazoğlu‘nun çektiği muhteşem bir palyaço–aktörler kadrosu seyirciyi Afrika çöllerinde eşsiz bir yolculuğa çıkarıyor. Oyuncuların, palyaçoların, kuklaların iç içe geçtiği düşler evrenine yolculuk…

Seyircilerin hem çok eğlenecekleri hem de manen zenginleşip zihinlerinde oyundan cümlelerle salondan çıkıp, onları alıp evlerine, hayatlarına götürecekleri Küçük Prens Bana Dedi Ki‘yi mutlaka izleyin.

Kendinize bir kıyak yapın.

Küçük Prens Bana Dedi ki

31 Mayıs 2015, 16:00 Trump Kültür ve Gösteri Merkezi, İstanbul

Bilet almak için tıklayınız!

TİYATRO Yeni Oyunlar
Trump Kültür ve Gösteri Merkezi Map

İstanbul'da Sanat Editoryal Takımı; Güzel sanatlar, edebiyat, müzik ve tiyatro öğrenimi görmüş dört kişiden oluşan bir ekiptir. İstanbul'da Sanat içeriğinin düzenlenmesinde etkindirler. İçeriğie alınacak etkinlik, makale, söyleşi ve yazının danışma kurulu onaylı takipçisi ve karar vericisidirler.

Editor

Comments are closed.