7.8 Güzel

50. Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde “En İyi Film”, “En İyi Yönetmen”, 4. Malatya Film Festivali’nde “En İyi Kadın Oyuncu” ödüllerine layık görülen “Kusursuzlar” filmi 3 Ocak’ta vizyona girdi.

Kusursuzlar-AfisDünya prömiyeri, Asya’nın “en prestijli” festivallerinden olan 18. Busan Film Festivali‘nde yapılan “Kusursuzlar”ın başrollerini Esra Bezen Bilgin ve İpek Türktan Kaynak paylaşıyor. Kültür Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü yapım desteği alan, senaryosu Emine Yıldırım‘a ait olan filmin yönetmen koltuğunda Ramin Matin oturdu.

İbrahim Selim, Mehmet Ali Nuroğlu, Suna Selen, Melih Düzenli gibi oyuncuların rol aldığı ve görüntü yönetmenliğini Deniz Eyüboğlu Aydın, sanat yönetmenliğini Elif Taşçıoğlu’nun üstlendiği filmin müziklerini Barış Diri, kurgusunu Theron Patterson yaptı.

“Kusursuzlar”, kardeşlik bağının yarattığı ölümsüz sevgi-nefret ilişkisine tanıklık ederken, erkeğin egemen olduğu toplumsal kalıplara başkaldıran, tüm çelişkileri ve çatışmalarıyla yaşayan iki kadın karakterin verdiği savaşı anlatıyor.

Dağıtımcılığını Başka Sinema kapsamında M3’ün üstlendiği, Giyotin Film ve Karavan Film imzalı “Kusursuzlar”, 3 Ocak 2014’ten itibaren 30 Ocak 2014 tarihine kadar “Başka Sinema” salonlarında sinemaseverlerle buluşacak.

Seanslar: Başka Sinema

Film Önbilgisi

Tavsiye Puanımız

Share this on WhatsApp 50. Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde “En İyi Film”, “En İyi Yönetmen”, 4. Malatya Film Festivali’nde “En İyi Kadın Oyuncu” ödüllerine layık görülen “Kusursuzlar” filmi 3 Ocak’ta vizyona girdi. Dünya prömiyeri, Asya’nın “en prestijli” festivallerinden olan 18. Busan Film Festivali‘nde yapılan “Kusursuzlar”ın başrollerini Esra Bezen Bilgin ve İpek Türktan Kaynak paylaşıyor. Kültür Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü yapım desteği alan, senaryosu Emine Yıldırım‘a ait olan filmin yönetmen koltuğunda Ramin Matin oturdu. İbrahim Selim, Mehmet Ali Nuroğlu, Suna Selen, Melih Düzenli gibi oyuncuların rol aldığı ve görüntü yönetmenliğini Deniz Eyüboğlu Aydın, sanat yönetmenliğini Elif Taşçıoğlu’nun üstlendiği filmin müziklerini Barış Diri, kurgusunu Theron Patterson yaptı. “Kusursuzlar”, kardeşlik bağının yarattığı ölümsüz sevgi-nefret ilişkisine tanıklık ederken, erkeğin egemen olduğu toplumsal kalıplara başkaldıran, tüm çelişkileri ve çatışmalarıyla yaşayan iki kadın karakterin verdiği savaşı anlatıyor. Dağıtımcılığını Başka Sinema kapsamında M3’ün üstlendiği, Giyotin Film ve Karavan Film imzalı “Kusursuzlar”, 3 Ocak 2014’ten itibaren 30 Ocak 2014 tarihine kadar “Başka Sinema” salonlarında sinemaseverlerle buluşacak. Seanslar: Başka Sinema

7.8 Güzel

more
 • Sinema

  7.5
 • Yakında

  8
 • Manşet

  7.5
 • Güncel

  8

Dünya prömiyeri, Asya'nın "en prestijli" festivallerinden olan 18. Busan Film Festivali'nde yapılan "Kusursuzlar"ın başrollerini Esra Bezen Bilgin ve İpek Türktan Kaynak paylaşıyor. Kültür Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü yapım desteği alan, senaryosu Emine Yıldırım'a ait olan filmin yönetmen koltuğunda Ramin Matin oturdu.

7.8

Sanat tarihçi, editör, kedisever, okur, (arada yazar da : ), dinler, iyi araştırma yapar, daha çok görsel hafızasıyla çalışır. İstanbul'da Sanat'ta; 'Editör'... Bir süredir inzivadan bildiriyor, kimse nerede olduğunu bilmiyor.

Mine Özyurt

Comments are closed.