Galleria Russo‘nun İstanbul‘daki yeni mekanı Russo Art Gallery Istanbul, uluslarası İtalyan sanatçı Manuel Felisi’nin Su adlı sergisini 09 Eylül 2015, Çarşamba günü sanatseverlere sunuyor.

İstanbul, Paris, Roma, Londra, Milano, Roma, Miami gibi pek çok şehirde kişisel sergisi olan, Contemporary Istanbul 2012-13-14 dahil olmak üzere pek çok şehirde önemli sanat fuarlarına katılmış olan Manuel Felisi; Su Acqua adını verdiği yeni kişisel sergisini Russo Art Gallery İstanbul’da sevenlerin ilgisine sunacaktır. Ayrıca Felisi’nin eserlerini Contemporary İstanbul 2015’te Russo Gallery’de sanatseverler ile buluşacaktır.

Manuel Felisi’nin 2014 Ekim ayında Russo Art Gallery Roma’da sergilemiş olduğu kişisel sergisi ile farklı teknikleri birleştirerek ahenk içinde oluşturduğu kompozisyonlar sergiyi gezenlerin büyülenmelerine sebep oldu; Roma koleksiyonerleri, sanat eleştirmenleri ve sanatseverler tarafından büyük beğeni topladı.

Bu sergi için sanatçı Manuel Felisi, kendisini dünyaca tanınmış yapan resimlerinin tipik ve özlü konularını içeren özel eserler yarattı. Birçok tekniği bir arada kullanarak şiirsel bir tema ile anlattığı muhteşem kompozisyonları değerli sanat tarihçisi ve eleştirmeni Marcus Graf’ın kuratörlüğünde Tophane’de, Russo Art Gallery İstanbul’da ziyaret edebilirsiniz.

Sergi, Russo Art Gallery İstabul, Boğazkesen Cad. No: 21/A Tophane- İstanbul adresinde 20 Ekim 2015’e kadar görülebilir.

from to
Plastik Sanatlar Sergi
Russo Art Gallery, Tophane Map

İstanbul'da Sanat Editoryal Takımı; Güzel sanatlar, edebiyat, müzik ve tiyatro öğrenimi görmüş dört kişiden oluşan bir ekiptir. İstanbul'da Sanat içeriğinin düzenlenmesinde etkindirler. İçeriğie alınacak etkinlik, makale, söyleşi ve yazının danışma kurulu onaylı takipçisi ve karar vericisidirler.

Editor

Comments are closed.