8.4 Güzel

Haber Özeti

Share this on WhatsApp Nestor, Parsifal, Yolanthe!… Sizi gidi işe yaramaz uşaklar! Marquis d’Istambulin, pek yakında, Ceride-i İstanbuldasanat‘da sergüzeştini neşretmeye başlior imüş. Aydın Muhiti‘nden nakleceğimüş. Entelijansiya‘nın rind meclislerinden havadisler dercedeceğimüş. Bir haber bile vermiorsunuz?! İnanamiorum size! O la la… Ces’t incroyable… Marquis d’Istambulin’in Arşivimizdeki Yazıları

8.4 Güzel

more
 • Manşet

  8
 • Ahval-i Entelijansiya

  8.5
 • Güncel

  8.5
 • Yakında

  8.5

Marquis d'Istambulin bundan böyle yazılarını İstanbul'da Sanat'ta izleyicileriyle buluşturacak. Marquis 'ini izleyicilerimize mesajını yorumsuz aktarmayı bir borç biliriz.

Nestor, Parsifal, Yolanthe!...

Sizi gidi işe yaramaz uşaklar! Marquis d'Istambulin, pek yakında, Ceride-i İstanbuldasanat'da sergüzeştini neşretmeye başlior imüş. Aydın Muhiti'nden nakleceğimüş. Entelijansiya'nın rind meclislerinden havadisler dercedeceğimüş.

Bir haber bile vermiorsunuz?!

İnanamiorum size!

O la la... Ces't incroyable...

8.4

Nestor, Parsifal, Yolanthe!…


Sizi gidi işe yaramaz uşaklar! Marquis d’Istambulin, pek yakında, Ceride-i İstanbuldasanat‘da sergüzeştini neşretmeye başlior imüş. Aydın Muhiti‘nden nakleceğimüş. Entelijansiya‘nın rind meclislerinden havadisler dercedeceğimüş.

Bir haber bile vermiorsunuz?!

İnanamiorum size!

O la la… Ces’t incroyable…

Marquis d’Istambulin’in Arşivimizdeki Yazıları

Yazar değil de bir anlatıcı olduğuna inanıyor. Sıradan bir sanatsever, İzmir düşkünü ancak İstanbul rahatsızı. İzmir'de Sanat ve İstanbul'da Sanat Kurucu ekibinden. Danışman ve bilgisayar programcısı. İyi bir okuyucu, güzel yazı sevdalısı. Muhtelif edebiyat düzlemlerindeki paydalardan bir tanesi.

Mert Ataol

Comments are closed.