Hatırla Beni adlı ilk romanı, edebiyat dünyasında kısa sürede büyük yankı uyandıran Ankara’lı yazar Misli Baydoğan okurlarıyla buluşuyor.Genç Akademisyenler Derneği‘nin Ankara Yüksel Caddesi’ndeki merkezinde 25 Nisan 2015 Cumartesi Saat:18:00’da gerçekleşecek olan buluşmada yazarın, romanın yazım süreci ile sanat, siyaset ve psikoloji arasındaki ilişkilere değineceği kısa bir sunumun ardından söyleşi ve dileyenler için imza etkinliği yer alacak.
 
Katılımın ücretsiz olduğu toplantıya, yazarı daha yakından tanımak isteyen ve Hatırla Beni‘nin ortaya çıkış serüvenini merak eden tüm edebiyatseverler davetlidir.
 
Bu buluşma süresince arzu edenlere Hatırla Beni ilk romanının satışı yapılacaktır hatırlatmasıyla.
 
Yazarın Berikan Yayınevi’nden çıkan Hatırla Beni adlı ilk roman haberimize bu bağlantıyı takip ederek ulaşabilirsiniz.
Berikan Yayınlarından çıkan Hatırla Beni adlı roman ile ilgili Zeynep Işıl Işık Dursun Tarafından yapılan söyleşiye buradan ulaşabilirsiniz.

Buluşmalar
Genç Akademisyenler Derneği, Ankara Map

İstanbul'da Sanat Editoryal Takımı; Güzel sanatlar, edebiyat, müzik ve tiyatro öğrenimi görmüş dört kişiden oluşan bir ekiptir. İstanbul'da Sanat içeriğinin düzenlenmesinde etkindirler. İçeriğie alınacak etkinlik, makale, söyleşi ve yazının danışma kurulu onaylı takipçisi ve karar vericisidirler.

Editor

Comments are closed.