Serinin ‘Mission Impossible: Rogue Nation’ isimli yeni filminin 60 saniyelik TV fragmanı ve film posteri yayımlandı. ‘Mission Impossible 5’in bölüm ismi ‘Rogue Nation’ olacak.

 

* For the English version, please scroll down
 
Filme ait yeni bir poster ve 60 saniyelik TV fragmanı sinemaseverlere sunuldu. Macera serisinin yeni filminin ABD’de 31 Temmuz 2015 tarihinde gösterime girmesi bekleniyor.
 

Ethan ve arkadaşlarını bugüne kadarki en zor görevleri bekliyor.

 
 
Kaynaklar:
© gamesradar
© Mission Impossible resmi websitesi
© Youtube

 

Çeviri:
© Yaman Kocasinan (İstanbul’da Sanat: www.istanbuldasanat.org)

 

 

Click to view in English

 

Mission Impossible: Rogue Nation reveals 60-second TV spot and poster!

 
Mission Impossible 5 has suddenly got an official subtitle (that’ll be Rogue Nation), poster artwork and a 60-second TV spot – about time too, seeing as its release date has been shifted up from a Christmas release to summer 2015.
 
The new TV spot is surprisingly action-packed, as well as giving a tease of the plot: the ‘Rogue Nation’ of the title is a team of highly trained bad-guy operatives – sort of like ‘the anti-IMF’ as Simon Pegg’s Benji puts it.
 
There’s also a first look at leading lady Rebecca Ferguson, franchise newbie Alec Baldwin, as well as Tom Cruise back in full on action-man mode, kicking ass and outdoing his usual commitment to stunts by clinging onto the side of a plane as it takes flight.
 
Check out the TV spot below:


 
 
Ethan and team take on their most impossible mission yet in Mission: Impossible Rogue Nation. In theaters July 31st.
 
 
Souces:
© gamesradar
© Mission Impossible official website
© Youtube

 

Ortaokul ve lise eğitimini Robert College'de dereceyle tamamladı. Purdue University (Indiana, ABD) İnşaat Mühendisliği Bölümü'nü birincilikle ve rektör özel ödülü alarak bitirdi. University of California at Berkeley (ABD) MBA (İş İdaresi Yüksek Lisans) programını ilk on öğrenci arasında bitirdi. Uzun yıllar yurtiçi ve yurtdışında danışmanlık yaptı. Şiir ve hikaye yazmaya, resim yapmaya ortaokul ve lise yıllarında başladı. Daha sonra felsefe, psikoloji, Antik Yunan ve Roma medeniyetleriyle ilgilenmeye başladı. Halen yaşam, kişisel gelişim, farkındalık, felsefe, psikoloji, sanat, resim ve müzik konularında yazmaya devam etmektedir. İzmir, Ege ve deniz aşığı olan Yaman Kocasinan, aynı zamanda amatör denizcidir. “İzmir'de Sanat” ve “İstanbul'da Sanat” sitelerinin kurucularından olup, yönetim ve editoriyal takımlarında yeralmaktadır.

Yaman Kocasinan

Comments are closed.