One Love Festival 14 için geri sayım başladı!Türkiye’nin en uzun soluklu şehir festivali One Love Festival, Hayat Bu Kapağın Altında desteğiyle, Pozitif Live tarafından 13-14 Haziran tarihlerinde LifePark’ta gerçekleştirilecek. Her yıl olduğu gibi gerçek festival deneyimi yaşamak isteyen müzik severleri bir araya getirecek olan One Love Festival’in programı açıklandı.

James Blake, Tom Odell, Metronomy, Hot Chip, Julian Casablancas+The Voidz, José Gonzalez, Little Dragon, Fink, Everything Everything, Austra, Slow Hands, Ceylan Ertem, 123, Sattas, The Ringo Jets, Sapan, The Away Days, Kim Ki O, Biz, Norrda, Palmiyeler, Adamlar, Can Güngör, Barış Demirel, Ahmet Şendil, Dayko&Jamiryo, Darren Roach, Cem Salman, Ali Murat Karakuş, Batu Çelik ve Radyo Eksen DJ set One Love Festival’de!

13 Haziran Cumartesi günü James Blake, Metronomy, Hot Chip, Fink, Everything Everything, Sattas, Ahmet Şendil, Kim ki o, Biz, The Away Days, Darren Roach, Dayko&Jamiryo, Palmiyeler, Adamlar, Unus Emre, Deniz Kabu, Sevil Soylu ve Radyo Eksen DJ’leri One Love Festival sahnesinde!

14 Haziran Pazar günü Tom Odell, Julian Casablancas+The Voidz, José Gonzalez, Slow Hands, Austra, Ceylan Ertem, 123, The Ringo Jets, Norrda, Barış Demirel, Cem Salman, Batu Çelik, Ali Murat Karakuş ve Radyo Eksen DJ’leri One Love Festival sahnesinde!

One Love Festival 14 – 1.Gün
13 Haziran 2015 14:00 Life Park, İstanbul
Bilet almak için tıklayınız!
One Love Festival 14 – 2.Gün
14 Haziran 2015 14:00 Life Park, İstanbul
Bilet almak için tıklayınız!

Kombine Bilet almak için tıklayınız!

from to
Festival MÜZİK Pop-Rock
Life Park, İstanbul Map

İstanbul'da Sanat Editoryal Takımı; Güzel sanatlar, edebiyat, müzik ve tiyatro öğrenimi görmüş dört kişiden oluşan bir ekiptir. İstanbul'da Sanat içeriğinin düzenlenmesinde etkindirler. İçeriğie alınacak etkinlik, makale, söyleşi ve yazının danışma kurulu onaylı takipçisi ve karar vericisidirler.

Editor

Comments are closed.