Didem ve Sinem Balık kardeşler, Opera Twins adlı projesi ile 9 Ekim‘de CRR Konser Salonu‘nda sahne alıyor.

CRR’den Erteleme Bilgisi

Cemal Reşit Rey Konser Salonu Ekim Ayı Etkinlikleri, son dönemde ülkemizin içinde bulunduğu hassas durumlar nedeniyle gerçekleştirilemeyecektir.
Ayrıntılı bilgi ileri bir tarihte duyurulucaktır.

2000 yılından beri Opera Twins olarak aralarında Avusturya ve Türkiye Cumhurbaşkanları, Benin Kralı, Viyana Eyalet ve Belediye Başkanları, parlamenterler, prens, prenses ve kontların bulunduğu, dünyanın çeşitli şehirlerinde; Viyana, Linz, New York, Washington DC, Antalya, Ankara, İstanbul, İzmir, Düsseldorf, Essen, Frankfurt ve Galaz‘da konserler verdiler. Viyana Belediye Sarayı, Birleşmiş Milletler, Hoffburg Sarayı, Türk Büyükelçiliği, Düsseldorf Parlamentosu, Brüksel Avrupa Parlamentosu, Washington DC’de Stratmore Music Center, New York Türk Festivali, Light House‘da konserler yaparak beğeni toplayan Didem Balık ve Sinem Balık kardeşler, 7 dildeki repertuvar çeşitliliğiyle birçok uluslararası festivale katılan Opera Twins‘in repertuvarlarında; opera aryaları, düetlerinin yanı sıra, Broadway müzikalleri, operetler, Zarzuella, film müzikleri, Türk bestecilerinden eserler de bulunmaktadır.

Opera Twins
09 Ekim 2015 20:00 Cemal Reşit Rey Konser Salonu

Konser İptal Edilmiştir.

Klasik Müzik MÜZİK
Cemal Reşit Rey Konser Salonu Map

İstanbul'da Sanat Editoryal Takımı; Güzel sanatlar, edebiyat, müzik ve tiyatro öğrenimi görmüş dört kişiden oluşan bir ekiptir. İstanbul'da Sanat içeriğinin düzenlenmesinde etkindirler. İçeriğie alınacak etkinlik, makale, söyleşi ve yazının danışma kurulu onaylı takipçisi ve karar vericisidirler.

Editor

Comments are closed.