Bitiyatro, eğitim kadrosunda Defne Şener Günay, Fehmi Karaarslan, Nilay Erdönmez, Sefa Tantoğlu, Sibel Sürel, Laçin Ceylan ve Nihat İleri‘nin yer aldığı Oyunculuk ve Sahne Atölyesi‘ni Kasım ayında başlatıyor.

Eğitimlerin hafta içi veya hafta sonu olarak ayrı gruplarda yapılacağı atölye Kasım ayında başlayacak ve haftada altı (6) saat ders yapılacak. Altı (6) ay sürecek atölye çalışmalarının sonunda seyirci ile buluşma olanağı da sağlanacak.

Oyunculuk ve Sahne Atölyesi‘ne yapacağınız başvurularınızı kendinizi anlatan bir yazıyı eşliğinde; bitiyatrobisahne@yahoo.com veya info@bitiyatro.com adresine yapabilirsiniz. Başvurunuzun kabulu halinde Bitiyatro tarafından aranılacak, görüşme ve buluşma tarihlerinizi saptayabileceksiniz.

BitiyatroBisahne Telefon: 0212 244 02 47
BitiyatroBisahne Adres: Tomtom Mah. Camcı Fevzi Sk. 34/A Beyoğlu
BitiyatroBisahne Bilgi: Bilgi: 0532 262 49 29 Şebnem Ölçeroğlu

İstanbul'da Sanat Editoryal Takımı; Güzel sanatlar, edebiyat, müzik ve tiyatro öğrenimi görmüş dört kişiden oluşan bir ekiptir. İstanbul'da Sanat içeriğinin düzenlenmesinde etkindirler. İçeriğie alınacak etkinlik, makale, söyleşi ve yazının danışma kurulu onaylı takipçisi ve karar vericisidirler.

Editor

Comments are closed.