BOSS namıyla tanınan ABD’li sanatçı’dan hayranlarına müjde…

 High Hopes

Bruce Springsteen’den Albüm, High Hopes


ABD’li sanatçı Bruce Springsteen, High Hopes adlı albümünü Ocak 2014’te piyasaya çıkaracak.Yaşayan en önemli şarkı yazarı ve müzisyenlerden bir sayılan ve tüm dünyada Boss (Patron) adıyla da tanınan ünlü şarkıcı, hayranlarına yeni albüm müjdesi verdi.
Springsteen’in High Hopes -Büyük Umutlar- adını verdiği 12 parçanın yer alacağı albümde, sanatçının yeni şarkılarının yanı sıra artık klasikleşmiş “Springsteen şarkılarının” yeni versiyonları ve cover’lar da yer alacak. “High Hopes” Springsteen’in 18. stüdyo albümü olacak. Albümün çıkış parçası ve aynı zamanda albüme ismini veren High Hopes‘un sözleri Scott McConnell‘in grubu The Havalinas‘a ait. Şarkı, Springsteen tarafından daha önce, 1996 yılında kaydedilmişti. High Hopes için Tom Morello‘yla bir araya gelen sanatçı, bu şarkıyı Morello ile düet yaparak seslendirdi. Dağılan Audioslave ve eski grubu Rage Against the Machine‘in yeniden birleşmesiyle beraber tekrar bu gruba dahil olan Tom Morello‘nun gitarı Soul Power ile meşhur olduğunu hatırlatalım. Bu Amerikalı rock gitaristinin Grammy ödülü de bulunuyor…

Kaynak: Habertürk

Sanat tarihçi, editör, kedisever, okur, (arada yazar da : ), dinler, iyi araştırma yapar, daha çok görsel hafızasıyla çalışır. İstanbul'da Sanat'ta; 'Editör'... Bir süredir inzivadan bildiriyor, kimse nerede olduğunu bilmiyor.

Mine Özyurt

Comments are closed.