Etkinlik güvenlik nedeniyle iptal edilmiştir…

3. SineMASAL Açık Hava Sinema Festivali‘nin Doğu Anadolu etabı 3-23 Ağustos 2015 tarihleri arasında: Ardahan, Kars, Iğdır, Ağrı, Van ve Hakkari illerini kapsayacak.

Kırsalda yaşayan çocukları, “Bir film izlersin, hayatın değişir” sloganıyla, başta sinema olmak üzere sanatın tüm renkleri ile tanıştırmayı amaçlayan sineMasal sosyal girişimi, ulaştığı her il veya ilçede üç günlük programını uygulayacak.

3 Ağustos’ta istanbuldan hareket edecek olan sineMasal ekibi 6-8 Ağustos’ta Ardahan, 9-11 Ağustos’ta Kars, 12-14 Ağustos’ta Iğdır, 15-17 Ağustos’ta Ağrı, 18-20 Ağustos’ta Van, 21-23 Ağustos’ta Hakkaride miniklerimizle buluşacaklar.

Bu sosyal girişim projesine sizler de #SineMASAL etiketini kullanarak destek olabilir, anlamlı çalışmalarına destek olabilirsiniz.

SineMASAL 2013 Güneydoğu – Belgesel Fragmanı from SineMASAL on Vimeo.

İstanbul'da Sanat Editoryal Takımı; Güzel sanatlar, edebiyat, müzik ve tiyatro öğrenimi görmüş dört kişiden oluşan bir ekiptir. İstanbul'da Sanat içeriğinin düzenlenmesinde etkindirler. İçeriğie alınacak etkinlik, makale, söyleşi ve yazının danışma kurulu onaylı takipçisi ve karar vericisidirler.

Editor

Comments are closed.