Şaft ekibinin güçlü kadrosu ve zekice yazılmış senaryosu ile sahneye koyduğu yeni karakomedisi Siz Tek Ben Hepiniz her Çarşamba günleri tatavla Sahne’de oynanıyor.
Prömiyerini 4 Şubat’ta Tatavla Sahne’de yapan oyun; bir yandan ritmin her an yükseldiği bir köşe kapmaca içinde akarken diğer yandan akıl hastanesindeki bir hastanın kendisiyle mücadelesini anlatıyor.

Giray Altınok‘un yazıp yönettiği oyunda; tanınmış oyuncular Başak Parlak, Kemal Uçar, Lemi Filozof, Cansu Diktaş ve Barış Özdemir‘e deneyimli oyuncu Eraslan Sağlam eşlik ediyor. Barış Özdemir‘in yönetmen yardımcılığını üstlendiği oyunun dekor tasarımı Cihan Aşar’a, ışık tasarımı Koray Erhan Doğrul’a, görsel tasarımı Melda Deniz Safioğlu’na, afiş fotoğrafı ve müzikleri ise Oğuz Çelik’e ait.
Hiçbir şeyden ve hiç kimsenin söylediklerinden emin olamayacağınız bir şüphelenme partisine davetlisiniz. Başkasının kalabalığında yaşıyorsanız devam edin ama kendi kalabalığınızı yaratmışsanız küçük bir sıkıntınız olabilir.

Yazan ve Yöneten: Giray Altınok
Yönetmen Yardımcısı: Barış Özdemir
Dekor Tasarım: Cihan Aşar
Işık Tasarım: Koray Erhan Doğrul
Afiş, Fotoğraf ve Müzik: Oğuz Çelik
Görsel Tasarım: Melda Deniz Safioğlu
Kostüm: ŞAFT

Oyuncular: Cansu Diktaş, Eraslan Sağlam, Başak Parlak, Kemal Uçar, Lemi Filozof, Barış Özdemir

Oyun tek perde ve 70 Dakika sürüyor.

Siz Tek Ben Hepiniz
25 Mart 2015, 20:30 (Tatavla Sahnesi, Cihangir)

Biletlerinizi bağlantımızı takip ederek satın alabilirsiniz.

TİYATRO Yeni Oyunlar
Tatavla Sahnesi, Cihangir Map

İstanbul'da Sanat Editoryal Takımı; Güzel sanatlar, edebiyat, müzik ve tiyatro öğrenimi görmüş dört kişiden oluşan bir ekiptir. İstanbul'da Sanat içeriğinin düzenlenmesinde etkindirler. İçeriğie alınacak etkinlik, makale, söyleşi ve yazının danışma kurulu onaylı takipçisi ve karar vericisidirler.

Editor

Comments are closed.