Uluslararası yönetmen Kemal Başar‘ın eğitmenliğindeki oyunculuk ve konservatuvarlara hazırlık atölyeleri, Oda Tiyatrosu‘nda gerçekleşiyor.

Kemal Başar

Tiyatro Keyfi Atölyeleri, Stanislavski ve Grotowski metotlarından yola çıkan çağdaş oyunculuk atölyeleriyle öncelikle kısa yoldan kendi oyuncularını yetiştirmeye çalışıyor. Oyuncu adayının kendini ifade etmesine, kuşku duymasına, soru sormasına olanak vererek, onu sadece kendi olmaya iterek, önünü açarak, cesaretlendirerek, yanlış etkilenimlerden korumaya çalışarak, hedefi oyunculuk olan kişinin önündeki kilometre taşları arasındaki mesafeyi kısaltacak formülleri birlikte üreterek, oyunculuğun eğitmeni taklit etmek olmadığını bilerek, adaya oyunculuğunu fark ettirerek…

Yurt dışındaki festivallerde de yönettiği atölyeler ve verdiği derslerle tanınan Kemal Başar‘ın önderliğindeki oyunculuk ve konservatuvarlara hazırlık atölyeleri Mecidiyeköy‘de gerçekleşiyor. Dileyen ayrıca ustalarla teke tek çalışma olanağı da bulabiliyor.

Her Cumartesi, 13:00-17:00
Her Pazar, 10:00-14:00 ve 14:30-18:30

Tiyatro Keyfi Atölyeleri
Oda Tiyatrosu, İstanbul

BİLETİX’ten BAŞVURU için TIKLAYINIZ

* Başarılı bulunanlar Tiyatro Keyfi‘nin yapımlarında görev alabiliyor, dizi ve filmlere yönlendiriliyor.
* Bilgi ve başvuru için: egitim@tiyatrokeyfi.com.tr ve 0 (538) 272 23 79

İstanbul'da Sanat Editoryal Takımı; Güzel sanatlar, edebiyat, müzik ve tiyatro öğrenimi görmüş dört kişiden oluşan bir ekiptir. İstanbul'da Sanat içeriğinin düzenlenmesinde etkindirler. İçeriğie alınacak etkinlik, makale, söyleşi ve yazının danışma kurulu onaylı takipçisi ve karar vericisidirler.

Editor

Comments are closed.