Tiyatro Tatavla’nın açmış olduğu Yeni Dönem İleri ve Temel Oyunculuk Atölyeleri‘ne başvurmak isteyen adaylar için geri sayım başladı!
Kontenjan sınırlı; bu fırsatı kaçırmayın.

Kurulduğu günden beri kendi oyuncusunu, yazarını ve yönetmenini yetiştirmeyi hedefleyen Tiyatro Tatavla yeni sezon için de aday alımını sürdürüyor.

Geçtiğimiz sezon öğrencilerinin tamamını hem konservatuvarlara yerleştiren, hem de profesyonel oyunlarında onları seyirciyle buluşturan Tiyatro Tatavla’nın yeni sınıfı oluşmak üzere. Son başvuru tarihine sayılı günler kala bir an önce yerinizi ayırtın; oyunculuk ve tiyatro deneyiminiz için doğru adımı atın.

Eraslan Sağlam Yönetiminde

Bu sezonda açılacak İleri ve Temel Oyunculuk Atölyeleri’nin toplam süresi 6 ay. Adaylar; Eraslan Sağlam yönetiminde oyunculuk, dramaturji ve diksiyon dersleri görürken; aynı zamanda hareket, dans, dans terapisi ve bedensel doğaçlama alanlarında çalışacak.
Atölyeyi başarıyla tamamlayan adaylar, Tiyatro Tatavla’nın repertuvarındaki projelerde değerlendirilecek.

Adaylar atölyeye mülakatla kabul ediliyor ve sınıf kontenjanı 12 kişiyle sınırlı.

Son başvuru tarihi ise; 15 Ağustos 2015!

Rezervasyon: 0 212 233 52 30 – 0555 735 40 49

from to
Atölyeler
Tiyatro Tatavla, Cihangir Map

İstanbul'da Sanat Editoryal Takımı; Güzel sanatlar, edebiyat, müzik ve tiyatro öğrenimi görmüş dört kişiden oluşan bir ekiptir. İstanbul'da Sanat içeriğinin düzenlenmesinde etkindirler. İçeriğie alınacak etkinlik, makale, söyleşi ve yazının danışma kurulu onaylı takipçisi ve karar vericisidirler.

Editor

Comments are closed.