Yanlış okumadınız. Herbiri kendi alanında dünyanın sayılı isimlerden olan iki ünlü, Carly Rae Jepsen’ın son klibinde biraraya geldi. *
 
Tom Hanks ile Justin Bieber’ı buluşturan bu klibi de 2 günde 4 milyon kişi izledi. Carly Rae Jepsen’ın son klibinde Oscar ödüllü aktör Tom Hanks ve pop şarkıcısı Justin Bieber rol aldı.

 
‘Call Me Maybe’ adlı şarkısı 650 milyon kez izlenen ve dünya çapında üne kavuşan Carly Rae Jepsen yine adından söz ettirmeyi başardı.
 
Son klibi “I Really Like You”da Tom Hanks ve Justin Bieber’la kamera karşısına geçen 29 yaşındaki şarkıcının videosunu 2 günde Youtube’da 4 milyona yakın kişi izledi.
 
*Bu haberi yayına almaya yaklaştığımızda bu rakam 4,5 milyonu çoktan geçmişti. Salı sabahı itibariyle 5 milyonu geçeceği çok net. Bu kulağa tam bir çılgınlık gibi gelse de internetin hayatımıza ne kadar girdiğini düşünürsek aslında oldukça normal bir sonuç.
 
 
 


Tom Hanks ve Justin Bieber’ın rol aldığı Carly Rae Jepsen’in son klibi
 
 
 

Carly Rae Jepsen – Call Me Maybe

 
 
 

Carly Rae Jepsen – I Really Like You (audio)
 
 
 
*Editörün notlarıdır.
 
Kaynaklar:
NTV
Daily Mail Online

Ortaokul ve lise eğitimini Robert College'de dereceyle tamamladı. Purdue University (Indiana, ABD) İnşaat Mühendisliği Bölümü'nü birincilikle ve rektör özel ödülü alarak bitirdi. University of California at Berkeley (ABD) MBA (İş İdaresi Yüksek Lisans) programını ilk on öğrenci arasında bitirdi. Uzun yıllar yurtiçi ve yurtdışında danışmanlık yaptı. Şiir ve hikaye yazmaya, resim yapmaya ortaokul ve lise yıllarında başladı. Daha sonra felsefe, psikoloji, Antik Yunan ve Roma medeniyetleriyle ilgilenmeye başladı. Halen yaşam, kişisel gelişim, farkındalık, felsefe, psikoloji, sanat, resim ve müzik konularında yazmaya devam etmektedir. İzmir, Ege ve deniz aşığı olan Yaman Kocasinan, aynı zamanda amatör denizcidir. “İzmir'de Sanat” ve “İstanbul'da Sanat” sitelerinin kurucularından olup, yönetim ve editoriyal takımlarında yeralmaktadır.

Yaman Kocasinan

Comments are closed.