Ravid Kahalani‘nin başarılı projesi Yemen Blues, 15 Ekim‘de Hayal Kahvesi Ankara‘da 17 Ekim’de Beyoğlu Hayal Kahvesi‘nde sahne alıyor.

Hayal Kahvesi Shining Stars sunar: Yemen Blues…

Yemen‘in gizemli topraklarından fışkıran müziği, groove, funk, mambo hatta deep soul ile buluşturma fikrini hayata geçiren kişi vokalist Ravid Kahalani‘den başkası değil… Oldukça zengin ve geniş bir coğrafyaya yayılmış bir palet üzerinde yepyeni renkler yaratmaktan asla çekinmeyen Yemen Blues ekibi, performanslarında perküsyon, ud, düdük ve yaylı çalgıları ustalıkla kullanıyor. Geçmiş ve günümüz arasında gidip gelen bir zaman makinesi yolculuğu yaratan grubun romantik bir tarafı da var. Diğer yandan sahnede bu romantik havaya son derece eğlenceli bir hava kattıklarını da eklemek gerek.

Hayal Kahvesi Shining Stars Sunar: Yemen Blues
15 Ekim 2015 21:30 (Hayal Kahvesi, Ankara)

Bilet almak için tıklayınız!

17 Ekim 2015 22:00 Beyoğlu Hayal Kahvesi, İstanbul

Bilet almak için tıklayınız!

Manşet MÜZİK Pop-Alternatif
Hayal Kahvesi, Ankara Map

İstanbul'da Sanat Editoryal Takımı; Güzel sanatlar, edebiyat, müzik ve tiyatro öğrenimi görmüş dört kişiden oluşan bir ekiptir. İstanbul'da Sanat içeriğinin düzenlenmesinde etkindirler. İçeriğie alınacak etkinlik, makale, söyleşi ve yazının danışma kurulu onaylı takipçisi ve karar vericisidirler.

Editor

Comments are closed.