Christian Bobin’in Yerlerde Bir Aziz adlı eseri MonoKL Yayınları‘ndan çıktı. Eseri 1 Mayıs 2015 tarihinden itibaren kitapçılarınızda bulabilirsiniz.On üçüncü yüzyılda sıradan bir tüccarın oğlu olarak İtalya’da doğan Assisili Françesko, ailesini, tüm zenginliğini, hatta kıyafetlerini bile arkasında bırakıp Tanrı’nın sesini izler. Fakat onu özel kılan şey Tanrı’yı aşağıda, alçak gönüllülükte, yoksullukta aramasıdır. Christian Bobin’in şiirsel bir anlatımla önümüze serdiği işte bu yola çıkışın hikâyesidir.
On üçüncü yüzyıldan yirminci yüzyıla zamanın hikâyesi, Aziz Françesko’nun uzun yolu ile ulaşılan insanın hikâyesi, anne ve babanın, çocuk ve ailenin, kadın ve erkeğin, doğa ve hayvanın, aziz ve imparatorun, din ve ticaretin, deli ve akıllının; herkesin ve her şeyin hikâyesidir.

Yerlerde Bir Aziz; hepimizin hikâyesi.
 
Tanıtım Bülteninden

Yerlerde Bir Aziz

Yazar: Christian Bobin
Dizi Adı: MonoKL/ Anlatı Dizisi
Cilt Bilgisi: Ciltsiz
Kağıt Bilgisi: Amerikan Cilt, Enzo kâğıt
Basım Tarihi: Mayıs 2015
Basım Sayısı: 1. Basım
Sayfa Sayısı: 108
ISBN No: 978-605-5159-23-8
Etiket Fiyatı: 12 TL
Dağıtım Tarihi: 1 Mayıs 2015

İstanbul'da Sanat Editoryal Takımı; Güzel sanatlar, edebiyat, müzik ve tiyatro öğrenimi görmüş dört kişiden oluşan bir ekiptir. İstanbul'da Sanat içeriğinin düzenlenmesinde etkindirler. İçeriğie alınacak etkinlik, makale, söyleşi ve yazının danışma kurulu onaylı takipçisi ve karar vericisidirler.

Editor

Comments are closed.