4.7 Güzel

Sahne Özeti

Share this on WhatsApp Yunus Günçe, Kafamda Böcekler Var ile 14 Aralık’da Bo Sahne’de… Oyuncu Yunus Günçe, bu adam ordan oraya gidiyor, bir şeyler anlatıyor; “anlatıyor” diyorum çünkü oynamıyor. O kadar çok anlatacak şeyi var ki. Bıraksan hiç susmayacak gibi duruyor. Kendisi “Kafamda Böcekler Var” diyor. Oynadığı 100 bölümden fazla dizi, radyo programları, televizyon programları, sayısını kendisinin bile bilmediği söyleşileri, DJ performanları, reklam filmleri, Televizyona yeni format olarak getirdiği 46 gibi program ve VideoMania’ya ek olarak 40’tan fazla ilde yaptığı Tek Kişilik Gösterileri ile bu adam fazla. Yunus Günçe, 2013 için hazır Sahnede oturuyor, kalkıyor, yatıyor, yürüyor, koşuyor, muhabbet ediyor, laf yetiştiriyor, dalga geçiyor – en çok da kendiyle-.Çok şey anlatıyor; kendini, seni, beni, sevgilisini, ailesini, arkadaşlarını, tanıdıklarını, tanımadıklarını, gördüklerini, görmediklerini, görmek istediklerini, istemediklerini. Yani her konuda söyleyecek bir şeyleri var. Etrafında olup bitene ve bitmeyene aşırı duyarlı, hep tepkili, hep sorguluyor. İşte Günçe’nin “Kafamda Böcekler Var” dediği olay bundan ibaret; sorguladıkları ve içinde tutamayıp herkese anlatmak istedikleri.

4.7 Güzel

more
  • Stand Up

    7
  • Editörden

    7
  • Günün Önerisi

    0

kafamda-bocekler-varOyuncu Yunus Günçe, bu adam ordan oraya gidiyor, bir şeyler anlatıyor; “anlatıyor” diyorum çünkü oynamıyor. O kadar çok anlatacak şeyi var ki. Bıraksan hiç susmayacak gibi duruyor. Kendisi “Kafamda Böcekler Var” diyor.

Oynadığı 100 bölümden fazla dizi, radyo programları, televizyon programları, sayısını kendisinin bile bilmediği söyleşileri, DJ performanları, reklam filmleri, Televizyona yeni format olarak getirdiği 46 gibi program ve VideoMania’ya ek olarak 40’tan fazla ilde yaptığı Tek Kişilik Gösterileri ile bu adam fazla.

Tarih: 14 Aralık 2013, 20:30
Biletler: Biletix
Yer: Bo Sahne

4.7

Yunus Günçe, Kafamda Böcekler Var ile 14 Aralık’da Bo Sahne’de…

Oyuncu Yunus Günçe, bu adam ordan oraya gidiyor, bir şeyler anlatıyor; “anlatıyor” diyorum çünkü oynamıyor. O kadar çok anlatacak şeyi var ki. Bıraksan hiç susmayacak gibi duruyor. Kendisi “Kafamda Böcekler Var” diyor.Oynadığı 100 bölümden fazla dizi, radyo programları, televizyon programları, sayısını kendisinin bile bilmediği söyleşileri, DJ performanları, reklam filmleri, Televizyona yeni format olarak getirdiği 46 gibi program ve VideoMania’ya ek olarak 40’tan fazla ilde yaptığı Tek Kişilik Gösterileri ile bu adam fazla.

Yunus Günçe, 2013 için hazır

Sahnede oturuyor, kalkıyor, yatıyor, yürüyor, koşuyor, muhabbet ediyor, laf yetiştiriyor, dalga geçiyor – en çok da kendiyle-.Çok şey anlatıyor; kendini, seni, beni, sevgilisini, ailesini, arkadaşlarını, tanıdıklarını, tanımadıklarını, gördüklerini, görmediklerini, görmek istediklerini, istemediklerini.

Yani her konuda söyleyecek bir şeyleri var. Etrafında olup bitene ve bitmeyene aşırı duyarlı, hep tepkili, hep sorguluyor. İşte Günçe’nin “Kafamda Böcekler Var” dediği olay bundan ibaret; sorguladıkları ve içinde tutamayıp herkese anlatmak istedikleri.

Sanat tarihçi, editör, kedisever, okur, (arada yazar da : ), dinler, iyi araştırma yapar, daha çok görsel hafızasıyla çalışır. İstanbul'da Sanat'ta; 'Editör'... Bir süredir inzivadan bildiriyor, kimse nerede olduğunu bilmiyor.

Mine Özyurt

Comments are closed.