Zino barınaktaki arkadaşları için kamera karşısında.
 
VATAN ŞAŞMAZ, köpeği Zino ile birlikte ‘iyilikpesinde.org’ bağış platformunda ‘hepsiburada.com’ işbirliği ile düzenlenen ‘Fotoğraf Paylaşma #mamapaylas2’ kampanyası için kamera karşısına geçti.
 

Viral video ajansı ‘Batesmotelpro’ ekibi videoyu çekmenin yanısıra, oyunculuklarıyla da minik canlara destek verdi.

 

 
“2 mama, 1 can, 1 kış” sloganıyla yola çıkan iyilikpesinde.org ekibinin amacı, bu kampanyada sosyal medyada evcil hayvan fotograflarını paylaşan ve beğenen hayvanseverlerin dikkatini çekerek onların yaklaşan kış günlerinde barınaktaki hayvanlar için mama da paylaşması gerektiğini vurgulamak.
 
Hepsiburada.com ‘un da ücretsiz kargo ile dahil olduğu bu kampanyada bize düşen ise bu kez fotograf değil mama paylaşmak, “beğen” i değil “satın al” ı tıklayarak, bize muhtaç bu canlara ufak da olsa bir destek vermek.

 

Künye:

Reklamveren hepsiburada.com

Reklam Ajansı Batesmotelpro

Kreatif Cemil Öner

Strateji Şevin Ballıktaş, Sertaç Taşdelen

Ajans Prodüktörü Kerim Barutçu

Yapım Şirketi Batesmotelpro

Yönetmen Ali Kaan Dinç

Görüntü Yönetmeni Silvyo Behmoaras

Prodüktör Kerim Barutçu

Fotoğraflar Hepsiburada Prodüksiyon Ekibi

Kullanılan Mecralar TV, internet, basın ilanı, radyo

Oyuncular Vatan Şaşmaz, Vatan Şaşmaz’ın köpeği Zino, Şevin Balliktaş, Nilay Çerçioğlu Büyükkapancı, Volkan Öge, Tansu Tunçel, Kerim Barutçu
 
 
Kaynak:
campaign Türkiye

İstanbul'da Sanat Editoryal Takımı; Güzel sanatlar, edebiyat, müzik ve tiyatro öğrenimi görmüş dört kişiden oluşan bir ekiptir. İstanbul'da Sanat içeriğinin düzenlenmesinde etkindirler. İçeriğie alınacak etkinlik, makale, söyleşi ve yazının danışma kurulu onaylı takipçisi ve karar vericisidirler.

Editor

Comments are closed.